WWE 2k23 Even Stronger

Debiuty, powroty i niespodzianki - podsumowanie All Out 2021

Giero
Newsów: 1582

Za nami gala AEW All Out 2021. Odbyła się w nocy z niedzieli na poniedziałek czasu polskiego. To była już trzecia edycja All Out, a miała miejsce w Hoffman Estates, Illinois. Poniżej podsumowanie najważniejszych wydarzeń z gali.

W części Buy-In zgodnie z zapowiedziami zobaczyliśmy dziesięcioosobowy tag team match. Orange Cassidy, Chuck Taylor, Wheeler Yuta, Jungle Boy i Luchasaurus zdołali pokonać Hardy Family Office w składzie: Matt Hardy, Isiah Kassidy, Marq Quen, Angélico oraz Jack Evans. W trakcie pojedynku doszło do powrotu The Butchera, który ostatnio pauzował przez problemy z kciukiem.

Po dość wyrównanym pojedynku Miro obronił TNT Championship w konfrontacji z Eddiem Kingstonem. Warto odnotować, że mistrz wspomógł się zamieszaniem z narożnikiem i wyprowadził Low Blow oponentowi.

Następnie zwinnie przeszliśmy do starcia Jona Moxleya z Satoshim Kojimą. Moxley wyszedł z tego górą, ale czekała go niespodzianka. Po walce na arenie pojawił się Minoru Suzuki. Rozpoczął się brawl między tą dwójką, z której zwycięsko wyszedł weteran NJPW.Dr. Britt Baker, D.M.D. obroniła mistrzostwo kobiet w pojedynku z Kris Statlander.

Potem doszło do kolejnej, tym razem bardzo emocjonującej walki o mistrzostwa tag team. Lucha Brothers przerwali panowanie The Young Bucks, które trwało już ponad trzysta dni. To dla Pentagona i Fenixa pierwsze mistrzostwa w AEW, stąd chwila celebracji była bardzo doniosła.Ruby Soho zajęła miejsce Jokera w 21-woman Casino Battle Royale. Wyszła też zwycięsko z tego pojedynku, eliminując jako ostatnią Thunder Rosę. Prawdopodobnie Soho jest tym samym następną w kolejce do AEW Women's World Championship.


Chris Jericho zachowa karierę ringową w AEW. Tym razem to on poddał MJF'a. Choć wcześniej doszło do zamieszania i walka została zresetowana przez Aubrey Edwards. Nie zauważyła przy przypięciu, że Chris położył nogę na linie. Zostało to naprawione, co Jericho wykorzystał.


CM Punk po siedmiu latach powrócił do akcji ringowej. Pokazał się z niezłej strony, pokonując mniej doświadczonego Darby'ego Allina. Starcie miało dość sporo zwrotów akcji, ale Punk okazał się sprytniejszy. Po walce doszło do wymiany gestów szacunku między zawodnikami.


Zgodnie z przewidywaniami, Paul Wight dość szybko rozprawił się z QT Marshallem. I to mimo pomocy jego pomagierów - Aarona Solo i Nicka Comoroto.


W walce wieczoru doszło do starcia o AEW World Championship. Kenny Omega próbował różnych chwytów, by rozprawić się z Christianem Cage'em. Wreszcie aktualny mistrz wymierzył One-Winged Angel z lin, co dało mu wygraną.

Najciekawsze rzeczy miały jednak miejsce już po main evencie. Pozostali członkowie The Elite dołączyli do Omegi w ringu i rozpoczęli celebrację. Przerwał ją... Adam Cole! Wszedł do ringu i podczas gdy wydawało się, że będzie chciał skonfrontować się z Omegą, wymierzył Superkick Jungle Boyowi. Jasne stało się, że Cole dołącza do Elite.
AEW jednak na tym nie zaprzestało. Z głośników zabrzmiał znany nam motyw, po czym z zaplecza wyszedł Bryan Danielson! Tym razem już bez zaskoczeń - stanął po stronie face'ów. Pomógł Christianowi oraz Jurassic Express wygonić Elite z ringu i to oni świętowali na koniec.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

HoW

UndisputedPolska

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy