Lesnar chce pracować z R-Truthem, nieobecność Ruseva, nowy projekt Paige

Michał Dołęga (Headliner9)
Newsów: 105

W wywiadzie dla Uproxx R-Truth przyznał, że Brock Lesnar chciałby z nim pracować. W zeszłym miesiącu obaj panowie zaliczyli wspólny segment i podobno od tamtej pory mistrz WWE rozważa różne pomysły współpracy. R-Truth powiedział, że rozmawiał z Brockiem zaraz po tym wydarzeniu i uważa, że wszystko w tej kwestii może się wydarzyć.

Niektórzy zastanawiają się, czemu w ostatnim czasie nie oglądamy Ruseva podczas gal telewizyjnych. Bułgar ostatni raz pojawił się na Raw 20 stycznia i od tamtej pory nie wystąpił ani na żadnym epizodzie czerwonej tygodniówki, ani na Royal Rumble. Powód jest prosty - federacja chwilowo nie ma dla niego żadnych planów, zważywszy na to, że storyline z nim, Lashleyem oraz Laną prawdopodobnie dobiegł końca.

Paige, która ze względu na kontuzję musiała zakończyć karierę zawodniczą, powiedziała ostatnio w wywiadzie, że podoba jej się praca w WWE Backstage dla FOX, ale chce się rozwijać także w innych dziedzinach i na przykład podjęła lekcje tańca, co może pomóc jej w przyszłości w karierze aktorskiej. Brytyjka myśli także o utworzeniu reality show, które skupiałoby się na jej życiu z obecnym partnerem - Ronniem.

dodane przez Michał Dołęga (Headliner9) w dniu: 06-02-2020 13:57:00

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy