Co wydarzyło się na NXT?

Michał Dołęga (Headliner9)
Newsów: 79

Tak jak zapowiadano, podczas wczorajszej gali NXT pojawiła się Charlotte Flair, która przerwała promo Bianki Belair. Pojawiła się także mistrzyni, Rhea Ripley, jednak Charlotte wciąż oficjalnie nie przyjęła jej wyzwania na walkę o pas kobiet NXT na WrestleManii. Segment zakończył się atakiem Belair na Charlotte, do którego dołączyła się Ripley. Oficjalne ogłoszenie pojedynku Charlotte vs. Ripley na WrestleManii powinno nastąpić po NXT TakeOver: Portland (16 lutego).

Do NXT powrócił Velveteen Dream. W walce wieczoru gali Tommaso Ciampa, Matt Riddle oraz Pete Dunne pokonali The Undisputed Erę w składzie Adam Cole, Bobby Fish i Kyle O'Reilly przez dyskwalifikację po interwencji Rodericka Stronga. Wtedy to na titantronie pojawił się napis "2,5,20", ten sam, co w zeszłym tygodniu i Dream pojawił się na arenie, atakując członków Undisputed Ery, głównie Stronga, z którym prawdopodobnie będzie wkrótce feudował.

Na NXT TakeOver: Portland zapowiedziano walkę o tytuł NXT North American pomiędzy mistrzem Keithem Lee a pretendentem Dominikiem Dijakovicem. Będzie to pierwsza obrona pasa w wykonaniu Keitha od zwycięstwa nad Strongiem w zeszłym miesiącu. Dijaković otrzymał title shota od Williama Regala za pokonanie Damiana Priesta w zeszłym tygodniu oraz Killiana Daina w tym.

dodane przez Michał Dołęga (Headliner9) w dniu: 06-02-2020 13:33:00

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Obecnie najważniejsza walka WM 35 to? Brock Lesnar vs. Seth Rollins
Ronda Rousey vs. Becky Lynch vs. Charlotte Flair
Triple H vs. Batista

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy