Nowe nabytki WWE, powrót CM Punka, operacja gwiazdy NXT, oglądalność Raw

Michał Dołęga (Headliner9)
Newsów: 79

Podczas wczorajszego WWE Backstage ogłoszono, iż kontrakt z federacją podpisali dwaj rozchwytywani wolni agenci - była gwiazda Impact Wrestling Killer Kross oraz utalentowany zawodnik sceny niezależnej Timothy Thatcher. Na razie obaj panowie rozpoczną treningi w Performance Center, ale wkrótce zapewne zobaczymy ich w NXT TV.

Zostając w temacie powiązanym z Backstage, CM Punk ma powrócić na przyszłotygodniowym epizodzie tegoż programu i będzie to jego pierwszy występ od 21 stycznia. Show swoją obecnością zaszczyci także Charlotte Flair, która pojawi się również na najbliższej gali NXT, aby odpowiedzieć na wyzwanie postawione jej przez Rheę Ripley.

Gwiazda kobiecej dywizji NXT Karen Q po raz kolejny zmuszona jest poddać się operacji. Pierwsza taka sytuacja miała miejsce latem, gdy złamała nogę podczas live eventu NXT, a teraz ogłosiła, że po 27 tygodniach od pierwszego zabiegu musi poddać się następnemu. Przewidywany czas absencji zawodniczki nie jest jeszcze znany.

Poniedziałkowe Raw zanotowało spadek oglądalności względem zeszłego tygodnia o 9.7%. Poprzedni epizod, który miał miejsce po Royal Rumble, obejrzało średnio 2.4 miliona widzów, a ostatni już tylko 2.17.

dodane przez Michał Dołęga (Headliner9) w dniu: 05-02-2020 11:37:00

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Obecnie najważniejsza walka WM 35 to? Brock Lesnar vs. Seth Rollins
Ronda Rousey vs. Becky Lynch vs. Charlotte Flair
Triple H vs. Batista

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy