Oglądalność NXT, nowy dokument na Network, Vince McMahon o AEW, kontuzje

Michał Dołęga (Headliner9)
Newsów: 95

W tym tygodniu NXT na USA Network obejrzało średnio 770 tysięcy osób. Jest to wzrost o niemalże 60 tysięcy względem poprzedniego tygodnia, ale wciąż słabiej od konkurencyjnego AEW Dynamite, które osiągnęło widownię na poziomie 928 tysięcy widzów.

WWE zapowiedziało nową serię dokumentalną na Network traktującą o erze Ruthless Aggression. Produkcja będzie niejako kontynuacją programu "Monday Night War", który opowiadał o rywalizacji WCW z WWE pod koniec lat 90., zahaczając przy tym o legendarną erę Attitude. Premiera pierwszego odcinka już 16 lutego.

Po ostatnim epizodzie NXT ogłoszono, że Tommaso Ciampa, Adam Cole oraz Tyler Breeze nabawili się urazów. Ciampa ma cierpieć na kontuzję kostki, Cole miał rozciętą głowę i potrzebował szwów, a Breeze odczuwał ból w dolnej części pleców. Do informacji tych należy podchodzić jednak z dystansem, ponieważ pochodzą one z raportu o kontuzjach w NXT, gdzie często podaje się informacje storyline'owe.

Vince McMahon zapytany o to, jak AEW zmieniło WWE, przyznał, że tak naprawdę wcale. Chairman uważa, że dalej trzymają się swojej wizji produktu i nie potrzebują zaostrzania programów. Sternik federacji wypowiedział się także na temat rywalizacji NXT z Dynamite, twierdząc, że żółtej tygodniówce to konkurowanie wychodzi świetnie i wszyscy są pewni, że stan ten utrzyma się również w przyszłości.

dodane przez Michał Dołęga (Headliner9) w dniu: 07-02-2020 12:15:00

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy