Kolejny draft niemal pewny, Rollins najlepszym zawodnikiem według PWI

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 751

Pro Wrestling Illustrated po raz 29 opublikowało listę 500 najlepszych gwiazd. Tym razem na czele stawki znalazł się Seth Rollins. To dla niego drugie takie wyróżnienie - wcześniej zajął pierwsze miejsce w 2015 roku.

Wrestling Observer Newsletter sugeruje, że niemal na pewno we wrześniu dojdzie do kolejnego, dużego draftu. Oznacza to odrzucenie zasady "Dzikiej Karty" i powrót do stałego podziału gwiazd na rostery Raw i SmackDown. WWE musi jeszcze uzgodnić szczegóły ze stacjami telewizyjnymi - USA Network i Fox. Na razie nie są jednoznaczne plany wobec NXT. Po cichu Triple H chce doprowadzić do tego, by traktować ten brand jako trzeci równorzędny, a nie, jak do tej pory, jako rozwojówka. Być może zatrzyma to część gwiazd przed przenosinami na Raw i SmackDown.
Zostając przy planach na NXT - organizacja planuje zatrudnienie kolejnych writerów, którzy będą dbali o kształt show po przenosinach na USA Network.

Wszelkie informacje zagranicznych mediów wskazują na to, że w karcie Clash of Champions znajdzie się walka Daniela Bryana z Romanem Reignsem. W rozpisce powinno zostać uwzględnione także starcie o WWE Women's Tag Team Championship, choć rywalki Alexy Bliss i Nikki Cross nie są jeszcze znane.

Potwierdziły się doniesienia dotyczące Finna Balora. Zawodnik jest na urlopie w związku ze ślubem z Veronicą Rodriguez - reporterką Fox Sports Mexico. Para pobrała się w miniony weekend. To zapowiada, że Finna ponownie w ringu powinniśmy zobaczyć albo jeszcze we wrześniu, albo najpóźniej w październiku.

Komentarze (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Obecnie najważniejsza walka WM 35 to? Brock Lesnar vs. Seth Rollins
Ronda Rousey vs. Becky Lynch vs. Charlotte Flair
Triple H vs. Batista

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy