Kto następnym pretendentem do pasa Universal?

Christian Jensen (Kcramsib)
Newsów: 78

Według materiałów rozesłanych lokalnej prasie przez zarządców areny Golden 1 Center w Sacramento, main eventem odbywającego się tam Hell in a Cell PPV ma być starcie o pas WWE Universal Championship między mistrzem (którym będzie zwycięzca zapowiedzianej w ten poniedziałek walki Seth Rollins - Braun Strowman) a Brayem Wyattem. Wydaje się to potwierdzać pojawiające się ostatnio pogłoski, jakoby federacja planowała jak najszybciej wykorzystać sukces postaci "The Fienda" i przerzucić nań złoto. Do przecieków tych nie należy jednak przywiązywać, póki co, zbyt wielkiej wagi - do 6 października plany mogą ulec zmianie.

Do karty zbliżającego się Clash Of Champions PPV oficjalnie dodane zostało starcie o pas WWE Cruiserweight Championship. Mistrz, Drew Gulak, podejmie w nim swojego dawnego protegowanego, Humberto Carrillo.

Mimo doznanej tydzień temu porażki w pierwszej rundzie turniej King of the Ring, Cesaro ma powody do radości:


To nie koniec wiadomości dotyczących szwajcarskiego zapaśnika. WWE oficjalnie ogłosiło, iż 31 sierpnia zaszczyci on swoją obecnością galę NXT UK TakeOver: Cardiff. Przeciwnik Szwajcara nie jest jeszcze znany, spekuluje się jednak, że może nim być były czempion brandu, Pete Dunne.

Komentarze (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Obecnie najważniejsza walka WM 35 to? Brock Lesnar vs. Seth Rollins
Ronda Rousey vs. Becky Lynch vs. Charlotte Flair
Triple H vs. Batista

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy