Enzo i Cass w WWE? Kulisy powstania theme songu Wyatta

Christian Jensen (Kcramsib)
Newsów: 180

Internet rozgrzała ostatnio rozpuszczona przez Dave'a Meltzera plotka, jakoby WWE prowadziło negocjacje z Enzo Amore oraz Big Cassem, przez pewien czas jednym z popularniejszych tag-teamów w federacji. Powrócić mieliby oni do NXT poszukującego, w związku z przenosinami na antenę USA Network (oraz wydłużeniem programu do dwóch godzin), postaci gwarantujących odpowiedni star-power. Wydaje się jednak, że spekulacje te nie znajdują tym razem odbicia w prawdzie. Jak informuje PWInsider, federacja stanowczo zaprzeczyła prowadzeniu jakichkolwiek rozmów ze zwolnionymi w 2018 roku zawodnikami, nie ma również takich intencji w najbliższej przyszłości. Do omyłki w tej kwestii przyznał się również, po paru dniach spekulacji, sam Meltzer.

W trakcie reklamy zapowiadającej przenosiny SmackDown Live! na antenę telewizji FOX Sports zaprezentowano oficjalnie nowe logo niebieskiej tygodniówki.

Link do filmu


Jami Morgan, perkusista hardcore punkowego zespołu Code Orange, w wywiadzie udzielonym "Newsweekowi" ujawnił kulisy powstania nowego theme songu Braya Wyatta. Jak się okazuje, z propozycją współpracy wystąpili sami muzycy: "Zobaczyłem, że Bray polubił nas na Twitterze. My obserwowaliśmy go od paru lat, w czasie kiedy wyszedł nasz album «I Am King», on akurat debiutował ze swoimi winietkami oraz całą otoczką (...) Po prostu do niego napisałem: «hej stary, myślę, że powinniśmy zrobić coś razem, miałoby to sens»".

Jak podkreśla Morgan, muzycy dostali w swojej pracy całkowitą swobodę: "Bray dał nam kilka wskazówek, generalnie jednak powiedział, byśmy zrobili wszystko po swojemu". Obie strony zgodziły się, że bazą utworu powinien być dotychczasowy theme wrestlera, "Live in Fear" autorstwa Marka Crozera: "postanowiliśmy napisać własny materiał (...) nie miał być to remiks, chodziło bardziej o użycie tekstu, który jest świetny, i melodii. Na tej podstawie chcieliśmy zrobić coś naszego".

Link do filmu


Nie była to oczywiście pierwsza w dorobku kapeli z Pittsburgha kolaboracja z WWE. W 2017 r. nagrana przez nich piosenka "Bleeding in the Blur" pełniła rolę oficjalnego theme songu gali NXT TakeOver: Brooklyn III. Na tej samej gali muzycy, wspólnie z Brendanem Garrone (wokalistą zespołu Incendiary) wykonali utwór "Root of All Evil", wejściówkę Aleistera Blacka. Mianem fana Code Orange określa się również sam wiceprezydent federacji, Triple H.


Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy