Kolejne zmiany w NXT? Nowy pretendent do głównego pasa WWE, SD i karta SummerSlam

Giero
Newsów: 2046

Triple H po powrocie do pełnych obowiązków może dokonać zmian w NXT - poinformował "Wrestling Observer Newsletter". Hunter co prawda będzie głównie zajmował się Raw i SmackDown, a NXT nadal będzie kierował Shawn Michaels, ale można się spodziewać wizualnych nawiązań do pierwotnej wersji trzeciego brandu. No i prawdopodobnie zlikwidowana zostanie zasada wprowadzona przez Vince'a McMahona kilka miesięcy temu - czyli całkowita rezygnacja ze starszych i bardziej rozpoznawalnych zawodników. To przez tę decyzję McMahona sporo gwiazd z NXT odeszło w ostatnich miesiącach i między innymi dołączyli do All Elite Wrestling. Zobaczymy wkrótce, czy doniesienia się potwierdzą.

_____________________________________

Poniżej najważniejsze wieści z najnowszego SmackDown.

Zgodnie z oczekiwaniami, Drew McIntyre ustawił się jako następny w kolejce do walki o WWE Undisputed Universal Championship. Szkot pokonał Sheamusa w Irish Donnybrook Matchu. Oznacza to, iż McIntyre o pas zawalczy na wrześniowej gali w Cardiff - Clash at the Castle. SummerSlam da nam odpowiedź, czy jego rywalem będzie Roman Reigns, Brock Lesnar... lub też aktualny Mr. Money in the Bank - Theory. Na koniec gali doszło do podgrzania atmosfery w postaci face-offu McIntyre'a i Lesnara.

Link do filmu


Link do filmu


Warto odnotować, iż Max Dupri jednak powrócił do grupy Maximum Male Models. Ostatnio pauzował przez decyzję kreatywną Vince'a McMahona, ale najwidoczniej Triple H na razie ma plany, by kontynuować dotychczasowy pomysł na stajnię.

Tymczasem absencję znów zaliczyła Lacey Evans. Pierwotnie miała zawalczyć z Aliyah, ale nie pojawiła się w końcu na SmackDown. Lacey zastąpiła Shotzi, która wygrała pojedynek.

Tym samym tak wygląda finalna karta SummerSlam:

WWE Universal Championship Last Man Standing Match: Roman Reigns (c) vs. Brock Lesnar
Raw Women's Championship: Bianca Belair (c) vs. Becky Lynch
SmackDown Women's Championship: Liv Morgan (c) vs. Ronda Rousey
WWE Tag Team Championship (with Jeff Jarrett as Special Guest Referee): The Usos (c) vs. The Street Profits
United States Championship: Bobby Lashley (c) vs. Theory
No Disqualification: The Mysterios vs. The Judgment Day
Pat McAfee vs. Happy Corbin
Logan Paul vs. The Miz

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy