Status Lesnara po SummerSlam, walka na Clash at the Castle, kulisy powstania nowej stajni

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 1423

W ostatnich dniach było sporo spekulacji wokół Brocka Lesnara. "Bestia" była w bliskich relacjach z Vince'em McMahonem, a po poważnych zmianach w zarządzie fani zastanawiali się, czy będzie kontynuować karierę w WWE.
Co więcej - Lesnar po przegranej walce z Romanem Reignsem na SummerSlam po zejściu gali z anteny wdrapał się na szczyt zniszczonego ringu i zasalutował kapeluszem. Niektórzy odebrali to jako gest pożegnania. Według najnowszych wiadomości - Lesnar jednak powinien pozostać w WWE, bo nowy zarząd załagodził mocno sytuację. Aktualnie zawodnik ma ważny kontrakt do lutego 2023 roku. Jest zresztą także na materiałach promocyjnych styczniowej gali Day 1, więc nie jest wykluczone, że teraz po prostu zrobi sobie przerwę od występów.

A'propos Romana Reignsa - WWE oficjalnie zatwierdziło jego pojedynek z Drew McIntyre'em o Undisputed WWE Universal Championship na gali Clash at the Castle. Będzie to oczywiście walka wieczoru eventu w Cardiff.Na SummerSlam doszło do powrotu Bayley i debiutu dwóch zawodniczek w głównym rosterze: Io Shirai (od teraz IYO SKY) i Dakoty Kai. Panie stworzą nową stajnię, a Bayley w mediach społecznościowych teraz często używa słowo "Control", co sugeruje nazwę grupy.
Warto odnotować przy okazji, iż temat powrotu Dakoty do WWE pojawił się już kilka tygodni temu. Decyzji jednak ostatecznie nie podjął Vince McMahon, a, po jakimś czasie, Triple H. Co ciekawe, Kai rozmawiała także z All Elite Wrestling. Wydaje się jednak, że tak czy siak była bardziej nastawiona na powrót do WWE, mimo kwietniowego zwolnienia.
Natomiast w przypadku IYO, powodem jej absencji w TV była kwestia sporna odnośnie do planów na postać. Japonka nie chciała już rywalizować w NXT, ale Vince nie widział jej na Raw czy SmackDown. Zmieniło się to oczywiście po zwiększeniu władzy Triple H'a.

Brock Lesnar

dodane przez Kamil Gieroba (Giero) w dniu: 01-08-2022 13:07:00

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy