WWE 2k23 Even Stronger

Edge i Rollins - plany kreatywnych, status Banks i Naomi, Mysterio

Giero
Newsów: 1582

PWInsider opublikował najnowsze informacje odnośnie do statusu Edge'a. Wstępnie miał się pojawić na najnowszym Raw, ale ostatecznie nie doszło do tego. Pierwotnie mówiono o jakichś problemach z podróżą. Najnowsza wersja jest taka, że kreatywni w ostatniej chwili zmienili plany na jego osobę po odejściu Vince'a McMahona. Można jednak nadal się spodziewać, iż pojawi się na samym SummerSlam lub na Raw po tym premium live evencie.

Zostając w spekulacjach odnośnie do SummerSlam - trzeba wspomnieć o sytuacji Setha Rollinsa. Jak wiadomo, WWE w tym tygodniu odwołało jego walkę z Riddle'em. Organizacja poinformowała, że chodzi o kontuzję Riddle'a po ataku Rollinsa na ostatnim Raw.
"Fightful" podaje tymczasem, że, podobnie jak w przypadku Edge'a, są to raczej decyzje kreatywnych. Sam Rollins będzie obecny w Nashville w ten weekend ze względu na obowiązki medialne. Możliwe zatem, iż ostatecznie wystąpi także i na SummerSlam. W mediach społecznościowych już trwają spekulacje o potencjalnej roli Rollinsa i ewentualnym nowym przeciwniku.

Odejście Vince'a McMahona na emeryturę to szansa na czystą kartę dla wielu gwiazd w WWE. Tak też może być w przypadku Sashy Banks i Naomi. Zawodniczki od maja nie pokazywały się w telewizji, po tym jak same zdecydowały o nagłym opuszczeniu backstage'u przed Raw. Dave Meltzer podał jednak, iż trwają rozmowy na linii WWE - Banks/Naomi i zmierzają w kierunku pozytywnego rozwiązania sytuacji. Zwiększają się tym samym szanse na ich powrót do TV.

20 greatest Rey Mysterio moments: WWE Top 10 special edition, July 28, 2022

Link do filmu

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

HoW

UndisputedPolska

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy