Kolejne uczestniczki Ladder Matchu, walki zapowiedziane na następne odcinki NXT

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 1423

Za nami kolejny epizod NXT. Tym razem gala miała miejsce w Full Sail University. Podczas ostatniego odcinka wyłoniono kolejne uczestniczki Women's Ladder Matchu o miano pretendentki do tytułu mistrzowskiego. Po przerwie powróciła Io Shirai, która pokonała Aliyah. Z kolei Candice LeRae rozprawiła się z Kayden Carter. Tym samym zostało jedno wolne miejsce w pojedynku. W składzie walki są jeszcze Chelsea Green, Mia Yim i Tegan Nox.

Triple H ustalił kolejny pojedynek pomiędzy Tommaso Ciampą a Johnnym Gargano. Ich starcie ma zostać wyemitowane za dwa tygodnie. COO zapowiedział, że to ma być ostateczna walka między tą dwójką. W segmencie, w trakcie którego ogłoszono to zestawienie, ponownie widzieliśmy również winietę zapowiadającą debiut Killera Krossa. Co więcej, pojawiły się spekulacje, że głos w tle mógł należeć do Scarlett Bordeaux, która prywatnie jest związana z Krossem.

Natomiast na następny tydzień zapowiedziano już trzy walki. Velveteen Dream zmierzy się z Bobbym Fishem. Oprócz tego zobaczymy Gauntlet Match drugiej szansy. Zawodniczki, które przegrały swoje pojedynki kwalifikacyjne, ponownie będą mogły walczyć o miejsce w Ladder Matchu. Dojdzie również do Triple Threat Matchu o NXT North American Championship. Keith Lee stanie do walki z Dominikiem Dijakovicem i Damianem Priestem.
Warto też wspomnieć, że jeszcze przed emisją NXT ogłoszono, iż walki, które były planowane na TakeOver: Tampa Bay, będą miały miejsce podczas gal telewizyjnych.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy