Czołowe gwiazdy nieobecne na nagraniach WrestleManii 36

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 864

Pro Wrestling Sheet poinformował wczoraj o wycofaniu z nagrań Romana Reignsa. Miał on walczyć o WWE Universal Championship z Goldbergiem. Do pojedynku jednak nie dojdzie, a według niektórych źródeł oficjele jako zastępstwo wybrali Brauna Strowmana. Organizacja póki co nie potwierdziła doniesień, ale nieoficjalnie wiadomo, iż Reigns nie czuł się komfortowo wobec panującej pandemii koronawirusa. Warto pamiętać, że "The Big Dog" walczył kiedyś z białaczką, a osoby mające za sobą różne choroby są bardziej narażone na wirusa.

Reigns to nie jest jedyny zawodnik, który finalnie ominął nagrania WrestleManii w Performance Center. Na tapingach nieobecny był również WWE United States Champion Andrade. Pierwotnie miał walczyć wraz z Angelem Garzą przeciwko Street Profits o WWE Raw Tag Team Championship. Andrade miał problemy z urazem żeber i postanowił nie ryzykować kolejnych nadwyrężeń.

Kolejną osobą, która nie pracowała w ostatnich dniach jest WWE SmackDown Tag Team Champion The Miz. To ważna wiadomość, bo na WM 36 planowano zestawienie mistrzów z New Day lub Usos. Wiadomo, że Miz miał jakąś chorobę, ale nie znamy dokładnych szczegółów.

Wszystkie te nieobecności wpłyną na przetasowania w karcie WrestleManii 36. Wcześniej już z nagrań wycofano Reya Mysterio i Danę Brooke. A warto podkreślić, że największa gala ze wszystkich była nagrywana po tygodniówkach. Zobaczymy zatem, jak WWE wymknie z tych problemów. Organizacja ma tydzień na montaż materiałów i dopracowanie rozpiski.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Obecnie najważniejsza walka WM 35 to? Brock Lesnar vs. Seth Rollins
Ronda Rousey vs. Becky Lynch vs. Charlotte Flair
Triple H vs. Batista

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy