Kto zastąpił Andrade na WM 36? AJ Styles o walce z Undertakerem, promocja WM na ESPN

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 900

POST Wrestling poinformowało, że wobec nieobecności licznego grona gwiazd na WrestleManii 36 szansę na występ otrzymał Austin Theory. Miał on zastąpić Andrade jako partner Angela Garzy w walce o WWE Raw Tag Team Championship ze Street Profits. Oczywiście są to na razie doniesienia mediów. Ale wiadomo, że Andrade ominął nagrania WrestleManii przez problemy z żebrami.

AJ Styles w jednej z ostatnich wypowiedzi wyjawił, na jakich zasadach odbył się jego "Boneyard Match" z Undertakerem podczas WrestleManii 36. Styles nie chciał ujawnić zbyt wielu szczegółów, ale wytłumaczył, iż ten pojedynek był nagrany na cmentarzu i będzie w czymś w rodzaju street fightu. Wobec tego, co dzieje się z koronawirusem na świecie, WWE nie chciało wykorzystywać nazw "Graveyard Match" czy "Buried Alive Match". AJ dodał, że choć ich walka była nagrana poza areną, to jest zadowolony iż do niej doszło. Przyznał, że nie chciał jej przeprowadzać przy pustych trybunach.

Na ESPN kontynuowana będzie promocja WrestleManii 36. Stacja w niedzielę wyemituje WrestleManię 32, a oprócz tego widzowie zobaczą dokument poświęcony Ricowi Flairowi.

Sto gwiazd, które pokonał Goldberg:

Link do filmu

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy