Dlaczego Dana Brooke i Rey Mysterio przegapią WrestleManię?

Christian Jensen (Kcramsib)
Newsów: 168

Informowaliśmy dziś o niewyjaśnionym oficjalnie przez WWE wycofaniu Dany Brooke z planowanego na zbliżającą się WrestleManię 6-Pack Challenge Matchu o WWE SmackDown Women's Championship. Okazuje się, że przyczyną nieobecności zawodniczki na największej (?) gali roku jest panująca na świecie pandemia koronawirusa - Brooke od kilku dni zmagała się z niewielkim przeziębieniem i, jak donosi Dave Meltzer, profilaktycznie skierowana została na dwutygodniową kwarantannę domową.

Z tego samego powodu WrestleManię opuści w tym roku Rey Mysterio. Legendarny luchador jeszcze w zeszły poniedziałek stoczył na Raw zwycięską walkę z Andrade - sugeruje to, iż obaj zawodnicy mieli zmierzyć się ze sobą na największej (?) gali roku w walce o WWE United States Championship. Jak wiadomo, zamiast tego Andrade wystąpi w skleconym na kolanie starciu tag-teamowym. Podejmie w nim, wspólnie z Angelem Garzą, drużynowych mistrzów brandu Raw, The Street Profits.

Ze względów bezpieczeństwa federacja zaleciła ponadto swoim bardziej wiekowym pracownikom pozostanie w najbliższych tygodniach w domach. Z tego powodu podczas ostatnich tapingów SmackDown i Raw nieobecni byli, m.in., Vince McMahon, Kevin Dunn oraz (o czym już informowaliśmy) Jerry "The King" Lawler.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy