Kolejne echa po zwolnieniu Wyatta, nowa walka w karcie SummerSlam

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 1549

Zwolnienie Braya Wyatta nadal odbija się sporym echem. Pojawiło się dużo informacji, że ten ruch mocno zepsuł morale w rosterze. Ale też i najbliżsi partnerzy WWE Network nie są zachwyceni. Wyatt był w ostatnich miesiącach jedną z najpopularniejszych postaci, a jego merchandise był wśród czołówki najlepiej sprzedawanych.Poniżej najważniejsze informacje z ostatniego epizodu Monday Night Raw!

Bobby Lashley jednak zaakceptował wyzwanie Goldberga i zawalczą ze sobą na SummerSlam o WWE Championship. Tym samym poznaliśmy trzeci pojedynek w karcie tej gali, która odbędzie się już 21 sierpnia. Poniżej aktualna rozpiska.

WWE Championship Match:
Bobby Lashley vs. Goldberg

WWE Universal Championship Match:
Roman Reigns vs. John Cena

RAW Women's Championship Match:
Nikki A.S.H. vs. Rhea Ripley vs. Charlotte Flair


Po gali sporo pisze się w mediach o zachowaniu publiczności z Chicago. Oczywiście nie zabrakło chantów "CM Punk" pomiędzy pojedynkami. Ale pojawiły się także okrzyki "We Want Wyatt" podczas segmentu otwierającego showTo nie był udany wieczór dla Lashleya. Najpierw MVP zainkasował Speara od Goldberga na otwarcie Raw. Potem, w dark matchu po Raw Bobby musiał uznać gorycz porażki. WWE Champion stworzył tag team z MVP i przegrali z Kofim Kingstonem oraz Xavierem Woodsem.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Partner

plagiat

Reklamy