Cole wkrótce wolnym zawodnikiem? Kulisy zwolnienia Wyatta z WWE, wejściówka Punka w AEW

Giero
Newsów: 1641

Okazuje się, że wkrótce wygasa kontrakt Adama Cole'a. Ma zakończyć się tuż po weekendzie SummerSlam. Ponoć pierwotnie kończył się już na początku lipca, po Great American Bash. Zawodnik zgodził się jednak na tymczasowe przedłużenie, by mieć więcej czasu na zastanowienie się nad kolejnym krokiem. Sam Cole raczej jest zadowolony z pozycji w organizacji. Chce jednak zobaczyć inne oferty i je rozważyć.

PWInsider zdradził kulisy rozstania Braya Wyatta z WWE. Ponoć w ostatnich miesiącach wyraźnie ochładzały się jego relacje zarówno z Vince'em McMahonem, jak i pozostałymi oficjelami. Zawodnik sceptycznie podchodził do planów na jego postać, po tym jak ostatnie pomysły kreatywnych wyraźnie zawiodły. Sam Wyatt miał powrócić do telewizji w sierpniu, więc mimo wszystko jego zwolnienie było zaskoczeniem. Ale McMahon i Khan stwierdzili, że wobec nakładających się problemów i wysokiego kontraktu pożegnają Braya.

Jedną z osób, które dość ostro skomentowały zwolnienie Wyatta z WWE była Mickie James. Jednocześnie zaznaczyła w kolejnym wpisie, że nie ma zamiaru atakować Alexy Bliss.Dowiadujemy się coraz więcej szczegółów o planach na debiut CM Punka w All Elite Wrestling. PWInsider podał informacje na temat wejściówki zawodnika. Wielce prawdopodobnie, że ponownie usłyszymy "Cult of Personality" od Living Colour. Do tego utworu Punk wychodził w ostatnich latach kariery w WWE. Przy nim też wychodził do oktagonu UFC. PWInsider podkreśla, iż WWE nie ma licencji na wyłączność do korzystania z utworu.

Komentarze

Komentarze z forum (1)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Nigdy nie byłem wielkim fanem Punka, ale czekam na jego powrót. Wyobrażacie sobie jednak co by się działo gdyby Punk nie zadebiutował na tej gali w Chicago? :D

napisane przez MattDevitto w dniu : 02-08-2021

Reklama

Partnerzy

HoW

UndisputedPolska

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy