Kiedy wrócą Orton i Cena? Podział na brandy? Debiut w NXT, Y2J vs Nakamura

Anna Suchocka (Amy)
Newsów: 381

Fox Radio Sports 1340 opublikowało tweeta, z którego wynika, że Randy Orton powróci w kwietniu do WWE. Wcześniej napływały do nas na ten temat sprzeczne informacje, według ostatnich pogłosek Viper miał pojawić się ponownie w federacji między marcem a majem.
Wygląda na to, że Johna Cenę w ringu możemy zobaczyć dopiero w lipcu. Według ostatnich informacji zabraknie go w WWE przez kilka kolejnych PPV, a wrócić może dopiero w okolicach Battleground. W przypadku Ceny zawsze istnieje jednak możliwość wcześniejszego powrotu. Wiele osób ma nadzieję na jego występ na WrestleManii.

Wrestling Observer poinformował, że dział marketingu WWE wyprodukował nowe grafiki promujące Raw i SmackDown. Każdą z gal reklamują na nich inne gwiazdy, co natychmiast wywołało dalsze spekulacje na temat wprowadzenia podziału na brandy. Na zdjęciach promujących czerwoną tygodniówkę znaleźli się John Cena, Kevin Owens, Bray Wyatt, Alberto Del Rio, Charlotte i Nikki Bella, SmackDown natomiast reprezentują Roman Reigns, Dean Ambrose, The New Day, Dolph Ziggler i Paige.

Podczas wczorajszego odcinka NXT wyemitowano winietę z hasłem „No Way Jose”. Tajemniczym Jose ma być Levis Valenzuela, który od kilku miesięcy występuje na live eventach NXT i zwykle jest przedstawiany swoim prawdziwym nazwiskiem, Manny Garcia. Wygląda na to, że zawodnik może zadebiutować na tapingach, które będą miały miejsce na początku przyszłego miesiąca, tuż przed WrestleManią 32.
Kliknij tutaj aby zobaczy� wiadomo�� (Uwaga! mo�e zawiera� spoilery)


Wczoraj pisaliśmy o wymianie wiadomości na Twitterze między Chrisem Jericho, a Shinsuke Nakamurą. Okazuje się, że faktycznie może ona doprowadzić do walki między zawodnikami. WWE planuje ponoć, by zmierzyli się oni ze sobą już w lipcu, kiedy to federacja powróci ze swoją trasą do Japonii.

Galę Takeover: Dallas promują aż trzy piosenki. Ciekawe jest to, że gwiazdy NXT miały wpływ na ich wybór. Poniżej tweety z propozycjami Finna Balora, Bayley i Enzo Amore.


Dzień dobry :)
Kliknij tutaj aby zobaczy� wiadomo�� (Uwaga! mo�e zawiera� spoilery)


A dla wszystkich stęsknionych...
Kliknij tutaj aby zobaczy� wiadomo�� (Uwaga! mo�e zawiera� spoilery)

Komentarze

Komentarze z forum (8)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Romek i Ambrose na SD a KO na RAW? Dajcie spokój -,- Abrose na RAW, Owens na SD, Romek pas WHC (O ile takowy powstanie przy rozdzieleniu brandów) i jest dobrze ;) KO i Sami wiodącym programem SD + wybryki Romka + AJ i ludzie z NXT a na RAW Ambrose, Lesnar, Authority (czy cokolwiek z tego po WMce pozostanie), Rodzinka, Orton/Cena/Seth/Cesaro, TT i do Draftu najbliższego ma co się dziać :D

napisane przez Psyhxxx w dniu : 24-03-2016

Jakoś nie widzę w obecnym WWE podziału na brandy. Głównym problemem oprócz braku wielu dużych gwiazd jest format RAW. Kto przy podziale miałby walczyć na 3h gali co tydzień? Jakoś sobie tego nie wyobrażam. Podział na brandy byłby ok, ale wtedy obowiązkiem jest powrót do starej wersji RAW, w innym wypadku to nie ma sensu. Zresztą na ten moment to tylko plotki. Ambrose na SD? Jeszcze można jakoś to łyknąć, ale Reigns? Na pewno trafiłby na Smackdown :lol:

napisane przez MattDevitto w dniu : 24-03-2016

Wreszcie Randy wróci. :grin: Tylko, żeby mu się chciało.

WWE dobrze wie, że wypuszczając takie grafiki robi szum i to jest ich celem. To jest nawet logiczne, bo po co upychać te same gwiazdy na grafikach różnych show?

napisane przez Aquino w dniu : 24-03-2016

RAW dać tak jak poprzednio, 2H, SmackDown przenieść na live, też 2H i wyrównać poziom.

napisane przez Doge w dniu : 24-03-2016

DZięki za newsy

Walić podziały na brandy - co za tracki robią za theme songi Takeover Dallas - w końcu jakaś normalna muzyka. NXT pod tym względem nie zawodzi. Dodając jeszcze że na WM są jeszcze "Hail to the King" i "Sympathy for the Devil", to można powiedzieć że Dabju troche się podnosi po latach gównianych rapsów i innych wesoławych szajsów. Wrestling idzie w parze z cięższą muzyką z pazurem.

napisane przez Jack Doomsday w dniu : 24-03-2016

Kiedyś się cieszyłem, że nie będzie podziału na brandy. Wszystkie gwiazdy na jednym RAW? I to 3 godzinnym? Po kilku miesiącach okazało się to beznadziejnym pomysłem. Zarówno jeden brand jak i 3 godziny RAW. Niestety, 3 h to zdecydowanie za dużo, nawet jak nie ma podziału. 2h z reklamami by wystarczyło i bardzo chcę znów zobaczyć WYRAZNY podział na brandy, bo RAW Supershow już przerabialiśmy.

Obecnie jest naprawdę duży roster, nowe gwiazdy, do tego debiuty po WM Bayley, SAWFT, Balor Club i niedługo pewnie też Joe. Mają jeszcze kilku zawodników w zanadrzu, na upartego Sandow, Barrett, Cody ich zawsze można znów wypromować.

I przez te plotki coraz bardziej wierze w wygraną Shane'a który przejał by RAW a Hunter i Steph przeszli by na SD w ramach walki z McMahonem. Taki fantasy booking ale chyba nie niemożliwy

napisane przez smartfan w dniu : 24-03-2016

Jeśli wróci podział na brandy to co z big gold belt? Nie chcę żeby wracali do sytuacji z 2012/2013 gdzie pas ten był często broniony na początku gali. Głównym pasem SD! powinien być IC

napisane przez Skwisyn w dniu : 25-03-2016

Emma jest dobra :-D Ale za to fatalne zdjęcie Sashy (o ile to ona, bo tak złe jest ta fota) wygląda jak Nicki Minaj...

Serce się raduję na myśl o przyszłych walkach Krzysia Jerycho z Nakamurą - to będzie dobre.


Cytat: Jack Doomsday

co za tracki robią za theme songi Takeover Dallas - w końcu jakaś normalna muzyka. NXT pod tym względem nie zawodzi. Dodając jeszcze że na WM są jeszcze "Hail to the King" i "Sympathy for the Devil", to można powiedzieć że Dabju troche się podnosi po latach gównianych rapsów i innych wesoławych szajsów. Wrestling idzie w parze z cięższą muzyką z pazurem.


Ameeeeeeeeeeen.Cytat: smartfan
Wszystkie gwiazdy na jednym RAW? I to 3 godzinnym? Po kilku miesiącach okazało się to beznadziejnym pomysłem. Zarówno jeden brand jak i 3 godziny RAW. Niestety, 3 h to zdecydowanie za dużo, nawet jak nie ma podziału. 2h z reklamami by wystarczyło i bardzo chcę znów zobaczyć WYRAZNY podział na brandy, bo RAW Supershow już przerabialiśmy.


Właśnie to BYŁ dobry pomysł. Pomyśł - goście nie umieją zapewnić nam dobrej rozrywki podczas 3h RAW, a Ty chcesz żeby ogladac 3h jeszcze nudniejszego RAW gdzie nie będzie wszystkich zawodników, a potem męczyć się jeszcze 2h na smackdownie gdzie i tak nic nie wymyślą? Bez sensu.
To ja już wolę przmęczyć raz w tygodniu tygodniówkę taką jak RAW niż męczyć się i oglądać 2 niekompletne produkty 2 razy w tygodniu tracąc czas.

napisane przez CzaQ w dniu : 26-03-2016

Reklama

Partnerzy

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy