Pozwy przeciwko WWE? Brie Bella w ciąży? New Day i Michael Hayes, Debiuty w NXT

Anna Suchocka (Amy)
Newsów: 381

Wrestling Observer poinformował, że do sądu mogą niedługo trafić kolejne pozwy przeciwko WWE. Tym razem nie chodzi o odszkodowania za kontuzje, a o wykorzystywanie wizerunku. Wiele z byłych gwiazd federacji podpisało zgody na publikowanie materiałów z ich udziałem na DVD i Blu-ray, a teraz są one pokazywane na antenie WWE Network, co sprawiło, że osoby te postanowiły zażądać dodatkowych zysków. Ponoć zainteresowanych złożeniem takiego pozwu jest sporo ex-zawodników.

Jak już wcześniej pisaliśmy, Daniel Bryan poprosił o wycofanie go z live eventów, na których miał wystąpić. Nie pojawi się również na WrestleMania Axxess. Zastąpi go tam Shawn Michaels. Wygląda jednak na to, że relacje między WWE a Bryanem nie zmieniły się i nadal pozostają dobre.
Tymczasem żona Daniela Bryana, Brie Bella była nieobecna na ostatnim Raw i na nagraniach SmackDown. W związku z tym fani zaczęli spekulować, że być może jest ona w ciąży. Na razie nie wiadomo, czy to prawda, warto jednak dodać, że Brie wczoraj odbyła trening MMA i nadal ma wziąć udział w walce na WrestleManii, wydaje się więc, że to jedynie plotki.
Okazuje się, że Michael „PS” Hayes jest wielkim fanem The New Day i dlatego to właśnie oni mają wprowadzić Fabulous Freebirds do Hall of Fame. Ponoć turn drużyny miał coś wspólnego właśnie z tym zaszczytem. Wcześniej spekulowano, że Freebirdów do HoF wprowadzi Kevin Von Erich, najwidoczniej jednak zrezygnowano z tych planów, podobno z powodu niezgrania terminów, Wrestling Observer podaje jednak, że Von Erich będzie obecny na ceremonii. Mają być na niej również Buddy Roberts Jr. i Ray Gordy (Jesse), by w imieniu swoich ojców zaakceptować wyróżnienie.

Na ostatnim live evencie NXT oficjalnie zadebiutował Levis Valenzuela, który od teraz przedstawiany będzie jako „No Way Jose”. Pokonał on Manny’ego Andrade.
Na tym samym live evencie zadebiutowała również Andrea Ocampo, była reporterka Florida Panthers. Będzie występować jako ring announcerka, używając pseudonimu Andrea DiMarco.
Tyler Breeze został kolejnym uczestnikem Andre the Giant Memorial Battle Royal.

Pisaliśmy już, że WWE planuje dla Braya Wyatta duży push po WrestleManii. Jednym z jego skutków miałby być feud z Romanem Reignsem. Warto zauważyć, że na live event w Glasgow, który odbędzie się 23 kwietnia, zapowiadana jest walka właśnie tej dwójki.

Tak w tej chwili wygląda Stadion AT&T, na którym odbędzie się tegoroczna WrestleMania.
Pierwsze prace zaczęły się również wewnątrz.Dean Ambrose przygotowuje się do walki z Brockiem Lesnarem.
Kliknij tutaj aby zobaczy� wiadomo�� (Uwaga! mo�e zawiera� spoilery)


Gwiazdy WWE wybierają pomiędzy Batmanem a Supermanem.
Kliknij tutaj aby zobaczy� wiadomo�� (Uwaga! mo�e zawiera� spoilery)

Komentarze

Komentarze z forum (2)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Romek znowu z Brayem i to o pas? Chyba sobie odpuszczę wwe po wm...Feud rodem z tna. Taki Gunner vs Shaw.

napisane przez Caribbean Cool w dniu : 25-03-2016

No Way Jose wygląda jakby za chwilę miał krzyknąć Allah Akbar i sprzedać nam kebaba.
Za to nowa prezenterka jest rozjebana w biodrach :? Pewnie Jose jej kebaby sprzedawał :twisted:

Tyler Breeze nowym uczestnikiem Andre the Giant MBR - na pewno wygra :lol:

Wyatt-Reigns 2 w dodatku o WWEWHC? Dziękuję postoję. Nadchodzą trudne czasy w WWE. Ciężko będzie to przecierpieć w ringu. Romek nie podciągnie Wyatta. Seria pojedynków będzie piękna jak twarz plastikowej nastolatki bez makijażu nad ranem.

napisane przez CzaQ w dniu : 26-03-2016

Reklama

Partnerzy

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy