Kiedy powróci Tommaso Ciampa? Kazuchika Okada na Raw

Arkao
Newsów: 1409

Wydaje się, że Tommaso Ciampa powróci do akcji dopiero na początku przyszłego roku. Tym samym nie ma wielkich szans na kontynuowanie jego feudu z Johnnym Gargano. Nie wiadomo, czy były RoH TV Champion po powrocie ponownie zasili szeregi NXT, czy przejdzie prosto do głównego rosteru.

Na zapleczu wczorajszego Raw obecny był IWGP Heavyweight Champion Kazuchika Okada. Japończyk znajdował się w Stanach Zjednoczonych, bowiem w weekend odbyły się tam dwie gale federacji New Japan Pro Wrestling. Prawdopodobnie jednak Okada tylko odwiedzał znajomych i nie ma zamiaru podpisać kontraktu z WWE.

Na wczorajszych tapingach Main Event nagrane zostały dwa pojedynki. W pierwszym spotkali się Rich Swann oraz Ariya Daivari. W walce wieczoru członek Revival - Scott Dawson zmierzył się z Kalisto.

Wygląda na to, że na gali Great Balls of Fire może nie pojawić się Finn Balor. Pierwotne plany zakładały, że Irlandczyk spotka się w ringu z Eliasem Samsonem, ale jednak nie ma go w finalnej karcie. Nie wiadomo także, czy na niedzielnym PPV pojawią się Goldust i R-Truth.

Debiut Breta Harta w WWE:

Kliknij tutaj aby zobaczy� wiadomo�� (Uwaga! mo�e zawiera� spoilery)

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

HoW

UndisputedPolska

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy