Alberto El Patron znów ostro o WWE, Jeremy Borash, wieści z tapingów Impact na czwartek

Michał Sienkiewicz (Michcio)
Newsów: 720

Po zakończeniu emisji niedzielnej gali Slammiversary XV PPV mistrz świata Alberto El Patron wygłosił promo, w którym ponownie oberwało się WWE. Patron odniósł się do federacji Vince'a McMahona jako "tej pieprzonej firmie pełnej przegrańców" i zapewnił, że byłby gotów ponownie zmierzyć się z Lashleyem, ponieważ obaj są wrestlerami, a nie "pieprzonymi klaunami". Po tym fani zaczęli skandować "Fuck WWE".

Jeremy Borash został oddany pod opiekę medyków obecnych na zapleczu gali Slammiversary XV. Borash wykonał pod koniec pojedynku Frog Splash na leżącym na pinezkach Joshu Mathewsie, przez co w jego nadgarstki i dłonie wbiło się 25-35 pinezek. Borash i Mathews mają powrócić do komentowania gal już podczas trwających właśnie tapingów Impact Wrestling.

Poniżej znajdują się wyniki tapingów na najbliższy epizod Impact Wrestling.

* Tapingi GFW Impact Wrestling na najbliższy czwartek rozpoczęły się celebracją nowego mistrza świata Alberto El Patrona. Alberto ogłosił, że do rosteru federacji dołączył jego brat, El Hijo de Dos Caras. Celebrację przerwał Lashley, który domagał się rewanżu.

* Mistrz X Division Sonjay Dutt pokonał Caleba Konleya. Po walce Trevor Lee zaatakował Dutta.

* Eddie Edwards, Grado i Veterans of War pokonali Elia Drake'a, Chrisa Adonisa, Fallah Bah oraz Idrisa Abrahama.

* Matt Sydal pokonał Braxtona Suttera.

* Zapowiedziano powrót turnieju Super X Cup. Udział w nim wezmą Davey Richards, Andrew Everett, Dezmond Xavier, ACH, Idris Abraham, Ishimori oraz Sammy Guevara.

* Pojedynek w ramach Super X Cup: Dezmond Xavier pokonał Idrisa Abrahama.

* Mistrzyni kobiet Sienna pokonała Rebel.

* Gail Kim ogłosiła, iż 2017 będzie jej ostatnim rokiem aktywnego występowania w ringu.

* Nagrany został segment z udziałem Elia Drake'a, Chrisa Adonisa oraz kilku bodybuilderów.

* Pojedynek w ramach Super X Cup: ACH pokonał Andrew Everetta.

* Pojedynek rewanżowy pomiędzy Alberto El Patronem a Lashleyem o pas mistrza świata zakończył się atakiem grupy LAX na Lashleya. Konnan ogłosił, że El Patron jest wspomnianym na Slammiversary XV nowym członkiem grupy. Patron opuścił arenę wraz z resztą LAX.

Komentarze

Komentarze z forum (3)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Dają zwycięstwo "największemu face'owi" na Slammi, by go teraz turnować?... Niby robią ostatnio sporo dobrego, ale takie rzeczy sprawiają, że ciężko się coś chwali. Lashley miał zostać z pasem.

napisane przez aRo w dniu : 04-07-2017

aRo Alberto był dość zaskoczony i LAX ponoć wyniosło go na rękach z areny, więc ja bym jeszcze nie był taki pewny czy Alberto zasili szeregi LAX i przejdzie heel turn. Stanowczo za wcześnie na takie działanie.

napisane przez Tupak w dniu : 05-07-2017

W szczegóły się nie wczytywałem. Fajnie, że jest jeszcze nadzieja ;)

napisane przez aRo w dniu : 05-07-2017

Reklama

Partnerzy

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy