DVD Kevina Owensa gigantycznym sukcesem, Rusev vs John Cena na Battleground?

Arkao
Newsów: 1409

PWInsider poinformowało, że DVD "Fight Owens Fight: Kevin Owens Story" okazało się gigantycznym sukcesem. Zainteresowanie kupnem było tak wielkie, że podobno producenci mają problem z czasowym dostarczaniem materiału. Podobno w stanie Nowy Jork wszystkie DVD zostały wyprzedane w przeciągu godziny.

Wygląda na to, że powracający dziś John Cena rozpocznie feud z także powracającym po kilku miesiącach Rusevem. Do walki tej dwójki ma dojść już na Battleground i będzie ona wstępem do pojedynku między liderem Cenation a Jinderem Mahalem na najważniejszej gali lata.

Niedzielna gala WWE Great Balls of Fire zapowiada się bardzo ciekawie i w wrestlingowej społeczności budzi spore emocje. Mimo to nie zostały jeszcze sprzedane wszystkie bilety na ten event. Pozostało kilkaset wolnych miejsc, głównie w cenach 25$-700$.

Informowaliśmy już, że Kazuchika Okada był obecny na zapleczu wczorajszego Raw. IWGP Heavyweight Champion spotkał się tam ze swoimi przyjaciółmi, z którymi występował jeszcze w Japonii. Poniżej zdjęcia z Finnem Balorem oraz Shinsuke Nakamurą.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

HoW

UndisputedPolska

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy