Wyniki gali Slammiversary XV

Michał Sienkiewicz (Michcio)
Newsów: 720

W pojedynku o pasy drużynowe GFW i Impact Wrestling LAX obroniło swoje tytuły. Po walce Konnan zapowiedział, że do grupy już niedługo dołączy nowy członek.
Moose i DeAngelo Williams pokonali Elia Drake'a i Chrisa Adonisa.

Ethan Carter III pokonał Jamesa Storma w Strap Matchu. Sędzia zasugerował ECIII spinowanie Storma po tym, gdy ten zasłabł na środku ringu.

Pojedynek pomiędzy Matthewsem i Steinerem a Borashem i Parkiem (wcześniej podczas gali ogłoszony jako No DQ Match) rozpoczął się w ringu. Jednakże jego część odbywała się nie tylko poza ringiem, ale też poza Impact Zone. Podczas sekwencji filmowych, a także później w ringu, pojawił się Shark Boy, a po tajemniczym zniknięciu Parka podczas tej walki powrócił Abyss wraz z Jamesem Mitchellem. Po rozsypaniu całego woreczka pinezek, The Monster wykonał Side Slam na Joshu, który wylądował na pinezkach. Borash wykonał dodatkowo Frog Splash, a Abyss spinował Matthewsa i zakończył pojedynek.

Eddie i Alisha Edwards pokonali Daveyego Richardsa i Angelinę Love w Full Metal Mayhem Matchu.

W 2 out of 3 Falls Matchu Sonjay Dutt obronił swój tytuł X Division. Low Ki zdobył pierwszy fall, a Sonjay Dutt dwa pozostałe.
W pojedynku unifikacyjnym łączącym pasy Knockouts i GFW Women's wygrała Sienna. W walkę próbowała zainterweniować kilka razy Laurel Van Ness, a następnie od ringu odgoniła ją Allie. Rosemary odklepała po wykonanym na niej przez Siennę Guillotine Choke Hold.
Przed walką wieczoru na ring wyszedł Jeff Jarrett, dziękując fanom za 15 lat wsparcia.

Alberto El Patron pokonał Lashleya i zunifikował pasy główne Impact oraz Global Force Wrestling. Podczas wejścia Lashleyowi towarzyszyli King Mo oraz reszta American Top Team. Patronowi z kolei towarzyszyła jego rodzina: ojciec Dos Caras oraz brat El Hijo de Dos Caras. Po zakończeniu pojedynku na ring weszli m.in. Jeff Jarrett, Karen Jarrett, Ed Norholm oraz X Division Champion Sonjay Dutt.


Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy