Khan o The Rocku i NXT, status Cole'a, spoilery z Raw

Giero
Newsów: 2005

Ariel Helwani przeprowadził ostatnio dość interesujący wywiad z Nickiem Khanem, który w ostatnich miesiącach stał się jedną z najważniejszych postaci w WWE. Wśród wielu poruszonych kwestii należy potwierdzić dwie informacje. Khan zdradził, że WWE jest w stałym kontakcie z The Rockiem. Jednak przez napięty grafik Dwayne'a ciężko jest doprowadzić do jego powrotu na ring. Ale obydwie strony są chętne na realizację innych projektów.

Khan potwierdził także doniesienia o dużych zmianach w NXT. Brand w październiku ma się odmienić niemal pod każdym względem. Khan przyznał, że w ostatnich latach NXT stało się kojarzone jako miejsce przygotowujące gwiazdy ze scen niezależnych do występów na najważniejszych eventach WWE. Tymczasem oficjele chcą to zmienić i głównie postawić na młode, nieznane, ale utalentowane postacie. Przekształcona zostanie także oprawa i sposób produkcji.

Link do filmu


Adam Cole po NXT TakeOver: 36 stał się wolnym agentem. Jego przegrana z Kyle'em O'Reillym podsyciła plotki o przyszłości Adama. Wrestling Observer Radio poinformowało jednak, że decyzja o zwycięzcy tego starcia była podjęta niezależnie od następnego ruchu Cole'a.
W WWE liczą się z tym, że na ten moment to raczej koniec Adama w NXT. Jeżeli zdecyduje się na pozostanie w organizacji, to prawdopodobnie przejdzie do głównego brandu, czyli na Raw lub SmackDown. Oczywiście inną, bardzo możliwą opcją jest też transfer do All Elite Wrestling, gdzie pracuje partnerka Cole'a - Britt Baker.

Poniższe newsy zawierają otwarte spoilery z ostatniego epizodu Monday Night Raw!

Doudrop definitywnie odłączyła się od Evy Marie. Dla przypomnienia - na SummerSlam Doudrop odmówiła pomocy Evie w trakcie jej walki z Alexą Bliss i wykpiła ją po pojedynku. Natomiast na Raw zadeklarowała już całkowitą niezależność, po czym została zaatakowana przez Marie. Za tydzień obydwie Panie zawalczą ze sobą na Raw.W krótkim odstępie czasu doszło do jeszcze jednej rozłąki. The Miz zaatakował Johna Morrisona po przegranej walce z Xavierem Woodsem.


Karrion Kross na Raw pojawił się w odświeżonym stroju. Dość szybko rozprawił się z Ricochetem.


Wyklarowała się nam sytuacja w dywizji kobiet po SummerSlam. Charlotte Flair wygłosiła przemowę odnośnie odzyskania WWE Raw Women's Championship... po czym doszło do jej konfrontacji z Alexą Bliss. Wydaje się, że to będzie kolejna rywalizacja o tytuł.
Z kolei poprzednie pretendentki - Rhea Ripley i Nikki A.S.H. pokonały Nię Jax oraz Shaynę Baszler. Być może zatem pójdą w dalszej perspektywie po mistrzostwa tag team kobiet.

Link do filmu


Link do filmu


Na Raw sporo zamieszania było wokół WWE Championa. Na otwarcie show Damian Priest wyzwał do non-title matchu Bobby'ego Lashleya. Walka jednak szybko została przerwana przez ingerencję Sheamusa.
Na pomoc Priestowi przybył Drew McIntyre, wobec czego przekształcono starcie w tag team match. Face'owie wygrali, bowiem Lashley opuścił ring w trakcie pojedynku. Potem doszło do jego konfrontacji z Sheamusem, w efekcie ogłoszono ich walkę na następny tydzień.

Link do filmu


Link do filmu


Link do filmu


Link do filmu

Komentarze

Komentarze z forum (1)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Nie powiem śmiechłem z tego Krossa, WWE potrafi poprawić humor :lol:

napisane przez MattDevitto w dniu : 24-08-2021

Reklama

Partnerzy

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy