Hierarchia na NXT, status Waltera, spoilery z NXT

Giero
Newsów: 2046

PWInsider poinformował ostatnio o obecnej hierarchii wśród czołowych gwiazd NXT. Wygląda na to, że wobec przenosin Adama Cole'a, w najbliższych miesiącach topowym heelem ma być Johnny Gargano. Póki co prawdopodobnie skupi się na dokończeniu rywalizacji z Dexterem Lumisem.
Mają także wzrosnąć notowania Pete'a Dunne'a i Rodericka Stronga.
Sporym znakiem zapytania jest przyszłość Waltera. Były NXT UK Champion do tej pory był niezbyt skłonny do pracy w Stanach Zjednoczonych. Jeżeli przybywał do USA, to raczej na jednorazowe występy. Na TakeOver 36 stracił pas i wydawałoby się, że w NXT UK raczej nie ma już czego szukać. Jednakże nie było go na ostatnich poniedziałkowych tapingach. Na ten moment nie jest także przewidywany na przyszłotygodniowe nagrania. A co ciekawe, nowy NXT UK Champion - Ijla Dragunov pojawi się w najbliższych odcinkach NXT.

Poniższe newsy zawierają najważniejsze spoilery z ostatniego odcinka NXT!

Carmelo Hayes pokonał Odysseya Jonesa i wygrał 2021 WWE NXT Breakout Tournament. Tym samym Hayes będzie mógł rzucić wyzwanie dowolnemu mistrzowi, ale na razie nie zdradził, co planuje.Poznaliśmy datę ślubu Dextera Lumisa i Indi Hartwell. Będzie to pierwsze takie wydarzenie dla NXT, a zaplanowane jest na 14 września.

Link do filmu


Jeden z segmentów mógł zaintrygować, jeżeli chodzi o przyszłość Million Dollar Title. Dla przypomnienia - pas podczas TakeOver 36 przejął Cameron Grimes od LA Knighta. Podczas ostatniego NXT celebrował ten sukces. Następnie na parkingu żegnał się z Tedem DiBiase. DiBiase wręczył pas Grimesowi... lecz okazało się, że to replika. Nie wiadomo, co to oznacza dla storyline'u. Niektóre źródła podchwyciły, iż być może w ten sposób zakończy się wątek Million Dollar Championship w NXT. Na razie na oficjalnej stronie WWE Grimes widnieje jako mistrz.


WWE poinformowało o kontuzji Timothy'ego Thatchera, która na jakiś czas eliminuje go z akcji. Miała być efektem ataku Rigde'a Hollanda, Pete'a Dunne'a, Oney'ego Lorcana... i powracającego Danny'ego Burcha. Na razie nie wiadomo, czy to element storyline'u, czy rzeczywiście Thatcher ma jakieś problemy zdrowotne.

Legado del Fantasma prawdopodobnie ma nową członkinię. Elektra Lopez pomogła im w walce wieczoru i mocno przyczyniła się do ich zwycięstwa nad Hit Row.
Elektra w przeszłości występowała w Ring of Honor czy Impact Wrestling.

Link do filmu

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy