Corgan na temat powrotu Rica Flaira, nowa walka w karcie EmPowerrr, Tessa Blanchard w NWA?

Michał Sienkiewicz (Michcio)
Newsów: 720

Billy Corgan wypowiedział się w Battleground Podcast na temat tego, w jaki sposób doszło do tego, że w tą niedzielę zobaczymy Rica Flaira na NWA 73rd Anniversary PPV. Otóż, Nick Aldis przyjaźni się z Conradem Thompsonem, autorem wielu podcastów oraz prywatnie zięciem Flara. Według słów Corgana, podczas jednego z prywatnych spotkań niedługo po tym, jak Flair opuścił WWE, Aldis spytał Conrada o to, czy Ric byłby zainteresowany pojawieniem się w NWA. To otworzyło dalszą komunikację na linii Flair-NWA i w efekcie doprowadziło do pożądanego skutku.

Tessa Blanchard, była mistrzyni świata Impact Wrestling, najprawdopodobniej od niedawna prowadzi z NWA rozmowy dotyczące jej powrotu do wrestlingu. Na ten moment, rozmowy są prawdopodobnie zawieszone, ale nie jest wykluczone, że obie strony powrócą do nich w niedługim czasie.

Do karty NWA EmPowerr PPV dodany został nowy pojedynek. Przedstawicielki NWA (Kylie Rae), AEW (Diamante) oraz AAA (Chik Tormenta) zmierzą się w Triple Threat Matchu nazwanym Battle of the Brands.

Wtorkowy odcinek NWA również złożony był głównie z materiałów promujących oba PPV, które odbędą się już w tę sobotę i niedzielę w legendarnym Chase Park Plaza w St. Louis. Oprócz tego, Joe Galli podsumował również ostatnie Champions Series. Wyemitowane zostały także ponownie dwa pojedynki z ostatnich tygodni: The Pope vs. Tyrus o pas NWA World's Television z NWA Extra Powerrr, gali wyemitowanej na koncie YouTube NWA 5 sierpnia, oraz Nick Aldis vs. Trevor Murdoch o pas NWA World's Heavyweight z ostatniego PPV - When Our Shadows Fall.

Pełne karty obu PPV - NWA EmPowerrr oraz NWA 73rd Anniversary PPV:

Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)


Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy