CM Punk o debiucie w AEW, Heel turn Becky Lynch, plany Johna Ceny

Michał Dołęga (Headliner9)
Newsów: 302

Wciąż nie opadają emocje po piątkowym debiucie CM Punka w AEW, który był zarazem jego powrotem do wrestlingu po ponad siedmioletniej przerwie. Brooks udzielił bowiem wywiadu, w którym podzielił się swoimi odczuciami na temat tego historycznego wydarzenia, nie ukrywając pozytywnych emocji. Punk stwierdził, że nie mogło się to lepiej ułożyć i był to prawdopodobnie najwspanialszy moment w jego karierze, a fakt, iż udało się wyprzedać całe United Center (arena, w którym odbyło się piątkowe Rampage) tylko na bazie plotki i "najgorzej strzeżonej tajemnicy" pokazuje, jak silna jest więź AEW z fanami.

Zdaniem PWInsider, Becky Lynch przejdzie wkrótce heel turn i stanie się główną antagonistką na SmackDown, rozpoczynając program z zawodniczką, której na SummerSlam odebrała pas kobiet - Biancą Belair. Decyzja ta spowodowana jest najprawdopodobniej brakiem dobrze wypromowanej heelowej zawodniczki w niebieskim brandzie.

Z racji zobowiązań Johna Ceny w Hollywood, w WWE panuje świadomość, iż nie będą mogli na nim polegać w najbliższej przyszłości. 44-latek pojawi się jeszcze na SmackDown 10 września, które odbędzie się w Madison Square Garden, ale później odejdzie i na ten moment nie wiadomo, kiedy po raz kolejny zobaczymy go w ringu.

Team Hell No vs. The Shield - Extreme Rules 2013:

Link do filmu

dodane przez Michał Dołęga (Headliner9) w dniu: 23-08-2021 19:47:00

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy