Jeff Hardy wróci do WWE? Debiut Punka w UFC, Brock Lesnar na Royal Rumble

Anna Suchocka (Amy)
Newsów: 381

Pojawiły się pogłoski, że Jeff Hardy może wrócić do WWE. Kontrakt zawodnika z TNA kończy się w przyszłym roku, jeszcze przed WrestleManią 32. Hardy na WrestleCade w ostatni weekend miał podobno mówić, że jest w tej chwili bardziej otwarty na powrót do federacji McMahona niż kiedykolwiek. Jedną z rzeczy, które do tej pory zniechęcały Jeffa do powrotu był ciężki harmonogram pracy: duża ilość gal w tygodniu i ciągłe wyjazdy w trasy. Teraz jednak mniej mu to przeszkadza i jest bardziej chętny do współpracy. Jeśli Hardy faktycznie powróciłby do WWE, fani musieliby na jego pierwszy występ jeszcze trochę poczekać, ponieważ musi poddać się kolejnej operacji, która może wyłączyć go z akcji nawet na dziewięć miesięcy.

Dana White poinformował, że debiut CM Punka w UFC z pewnością nastąpi w 2016 roku. Jego rywal ma być wybrany wśród uczestników pilota filmu dokumentalnego „Dana White: Looking For a Fight”. Wybór taki podyktowany będzie oczywiście faktem, że Punk nigdy wcześniej nie walczył w MMA, nie był również zapaśnikiem, a jedyne jego doświadczenie wyniesione zostało z pro wrestlingu.

W najbliższych tygodniach mamy często widzieć na swoich ekranach Brocka Lesnara. Zawodnik ma bowiem wystąpić na Royal Rumble, a federacja chce w odpowiedni sposób wypromować jego powrót po dłuższej przerwie. Na razie nie wiadomo, jaka dokładnie będzie rola Bestii na PPV, nie jest on jeszcze oficjalnie zapowiedziany na galę, nieoficjalnie mówi się jednak nawet o wygranej w Royal Rumble Matchu.

Mojo Rawley poinformował na twitterze, że on i Zack Ryder będą w trasie z głównym rosterem przez najbliższe pięć dni. Znajdą się więc na zapleczu Raw i SmackDown, na razie jednak nie ma żadnych informacji o oficjalnym debiucie Hype Bros.

Ric Flair ma wystąpić na Raw, które odbędzie się 28 grudnia w Barclays Center na Brooklynie. Hall of Famer będzie również obecny na live evencie WWE w Madison Square Garden 26 grudnia.

Tommy Dreamer został dodany przez WWE na kolejne gale. W tej chwili ma kalendarz wypełniony występami do 17 stycznia, co może oznaczać, że zagości w federacji na dłużej.

Kolejny podcast Steve’a Austina zostanie wyemitowany dokładnie po TLC PPV, czyli 13 grudnia. Gościem Stone Colda będzie Shawn Michaels.

Na dzień dobry nowa gwiazda „Total Divas":

Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)

Komentarze

Komentarze z forum (1)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Już od jakiegoś czasu jestem pewny, że Brock wygra RR. Od kilku lat WWE wpycha nam kogoś kto po wygraniu zostaje całkowicie wybuczany. W końcu chcą to zmienić, a obecnie chyba tylko (mówię tu o na tyle wypromowanych osobach które mogą wystąpić w głównej walce Wrestlemanii, więc Ambose sooory ale nie) Brock Lesnar i Daniel Bryan mogą liczyć na pop po wygranej tej walki. Z Danieslonej sprawa jest trudniejszą, bo w sumie jeszcze nie mamy wcale pewności, że wróci do akcji, więc Lesnar jest tu pewniejszą opcją. I bardzo bym chciał takiego zakończenia, w końcu reakcja na zwycięzcę na hali byłaby prawidłowa

napisane przez pawesz w dniu : 05-12-2015

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy