JTG wypowiedział się na temat rasizmu w WWE, Bronson Matthews

Arkao
Newsów: 1409

Zwycięzca tegorocznej edycji Tough Enough czyli Johs Bredl zadebiutuje w NXT pod pseudonimem Bronson Matthews. Będzie to miało miejsce dopiero w 2016 roku, lecz Bredl twierdzi, że będzie to dla niego wielki rok.

Będąc w temacie Tough Enough trzeba wspomnieć, że Daria Berenato pojawiła się na wczorajszym live evencie NXT jako Jersey Devil, lecz pokonała ją Nia Jax.

Kilka dni temu pojawiły się plotki o potencjalnej walce na Wrestlemanii między Brockiem Lesnarem, a Kevinem Owensem. Według nowych informacji pojedynek ten nie był omawiany nawet na zapleczu federacji, a jest to tylko wymysł fanów internetowych.

Krążą plotki, że WWE będzie chciało dołączyć kolejną gwiazdę do zespołu legend ECW, które rywalizują w ostatnim czasie z The Wyatt Family. Nie wiadomo kto może być tym zawodnikiem, a nie jest to nawet w 100% potwierdzone.

JTG w jednym z ostatnich wywiadów poruszył kwestię rasizmu w WWE, bowiem stwierdził on, że żaden czarnoskóry zawodnik nie był nigdy WWE Championem. Za to miało to już miejsce m.in. w WCW oraz TNA.

JTG

dodane przez Arkao w dniu: 04-12-2015 23:22:16

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy