Podcast Steve'a Austina, rating SmackDown!, Pre-show przed NXT TakeOver

Paweł Trytko (TheVillain)
Newsów: 46

13 grudnia, tj. w przyszłą sobotę na WWE Network o godz. 23 lokalnego czasu (a więc tuż po gali WWE TLC: Tables, Ladder & Chairs) będzie emitowany LIVE najnowszy odcinek podcastu "Stone Colda" Steve'a Austina. Gościem członka Hall of Fame i byłego mistrza federacji będzie tym razem inny Hall of Famer i były mistrz WWE - Shawn Michaels.


Czwartkowy odcinek WWE SmackDown! osiągnął rating 1.49, co jest wzrostem w stosunku do odcinka z przed tygodnia, kiedy to rating wyniósł zaledwie 1.15. Wtedy to show oglądało 1,652 milionów ludzi, teraz liczba ta wskoczyła na poziom 2,044 miliona widzów. Trzeba jednak pamiętać, że wydanie niebieskiej tygodniówki z ostatniego tygodnia zostało wyemitowane w Święto Dziękczynienia, a gale WWE emitowane w dni świąteczne w Stanach Zjednoczonych zazwyczaj osiągają bardzo słabe ratingi.


W najnowszej sondzie WWE pyta fanów, która grupa jest ich zdaniem najbardziej dominująca. Na ten moment prowadzi The Authority z 28% głosów WWE universe, ale tuż za nimi z dorobkiem 27% głosów są The Wyatts, 20% zgarnia The League of Nations a 19% obecni mistrzowie tag team - New Day. Ledwo 6% fanów oddało swój głos na Cosmic Wasteland.


Przed NXT TakeOver: London odbędzie się pre-show, który będzie emitowany na żywo na WWE Network. Póki co nie zostało zapowiedziane czy w trakcie jego trwania odbędzie się jakaś walka, czy tylko panel ekspertów.


A dziś dla odmiany...

Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)

dodane przez Paweł Trytko (TheVillain) w dniu: 05-12-2015 22:50:07

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy