Hulk Hogan trenuje przed Wrestlemanią, wymarzeni rywale gwiazd NXT

Christian Jensen (Kcramsib)
Newsów: 222

Jak informowaliśmy w październiku, Hulk Hogan nie traci nadziei na powrót do ringu. Legendarnemu Hulksterowi marzy się wciąż ostatnia, pożegnalna walka stoczona podczas tegorocznej WrestleManii odbywającej się w jego rodzinnym mieście, Tampie na Florydzie. Wczoraj dwukrotny członek WWE Hall of Fame umieścił na Twitterze zdjęcie, w podpisie którego poinformował, iż wznowił treningi po przebytej w listopadzie operacji pleców.


Z kolei Matt Riddle przekazał na Instagramie swoje cele na rozpoczęty niedawno rok. Wśród nich wymienił wygranie Royal Rumble matchu, stoczenie walki z Brockiem Lesnarem oraz... zapuszczenie wąsów. Co ciekawe, film nagrał w toalecie, podczas załatwiania potrzeb fizjologicznych. Ot, taki smaczek dla koneserów specyficznego poczucia humoru Amerykanina.

Korzystając z mediów społecznościowych (ale już nie z toalety), swoich wymarzonych rywali na 2020 rok wskazali również Austin Theory, Lio Rush oraz Dominik Dijakovic. Wymienili oni, odpowiednio, Johna Cenę, Reya Mysterio oraz...

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

HoW

UndisputedPolska

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy