Garza o relacjach z McMahonem, przyszłość Io Shirai, Chelsea Green

Christian Jensen (Kcramsib)
Newsów: 109

Podczas wywiadu udzielonego portalowi "Super Luchas" Angel Garza przyznał, że nie miał dotąd okazji odbyć prawdziwej rozmowy z Vince'em McMahonem: "Nie miałem z nim żadnego kontaktu, nie licząc krótkiego przywitania przed moim debiutem na 205 Live. Spotkałem go wówczas przypadkiem w szatni". Luchador zaznaczył jednocześnie, że pozostaje w stałym kontakcie z pozostałymi oficjelami federacji: "Otrzymuję polecenia od moich bezpośrednich szefów z NXT, ludzi takich jak Triple H, William Regal, Shawn Michaels czy Road Dogg, i współpraca z nimi układa się bardzo dobrze. Sprawili, że uwierzyłem w dobre rzeczy, jakie mają dla mnie przygotowane".

Jak poinformował Takaaki Kidani (japoński biznesmen stojący na czele przedsiębiorstwa Bushiroad zarządzającego, m.in., New Japan Pro Wrestling oraz World Wonder Ring Stardom), Io Shirai otrzymała oficjalną ofertę powrotu do swojej macierzystej federacji. Co ciekawe, pod względem finansowym jest ona znacznie korzystniejsza od obecnego, "rozwojówkowego" kontraktu zawodniczki podpisanego w 2018 roku. W odpowiedzi WWE zaoferowało oczywiście Japonce nową, znacznie atrakcyjniejszą umowę. Co istotne, jej podpisanie wiązałoby się najpewniej z natychmiastowymi przenosinami do jednego z "głównych" brandów - na Raw albo SmackDown.

Podczas jednej z walk odbywających się na ostatniej gali Main Event Chelsea Green (znana lepiej jako Laurel Van Ness z TNA) zmierzyła się z Sarą Logan. W trakcie walki komentatorzy kilkukrotnie określili Kanadyjkę mianem "najnowszego dodatku do dywizji kobiet". Wiele wskazuje więc na to, iż zawodniczka po cichu dołączyła do rosteru czerwonego brandu na stałe.

W ramach ciekawostek: fani Mauro Ranallo mogą teraz nabyć oficjalny merch swojego ulubionego komentatora:

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Obecnie najważniejsza walka WM 35 to? Brock Lesnar vs. Seth Rollins
Ronda Rousey vs. Becky Lynch vs. Charlotte Flair
Triple H vs. Batista

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy