Finn Balor zawalczy na WrestleManii? Szanse Sheamusa i Morrisona w RR, Harlem Heat na WM?

Arkao
Newsów: 1409

Wiele może wskazywać na to, że Finn Balor powróci na galę głównego rosteru podczas WrestleManii 36. Irlandczyk jakiś czas temu przeszedł do NXT, gdzie jest czołową gwiazdą brandu. Pierwszy raz w historii na WrestleManii swoje miejsce może znaleźć walka o pas NXT. Spekuluje się, że Balor miałby zawalczyć właśnie o to złoto z Tommaso Ciampą lub Adamem Cole'em.

Bardzo mocno spadły kursy na Johna Morrisona, jeśli chodzi o jego potencjalną wygraną w Royal Rumble Matchu. Wszystko wskazuje na to, że ponownie będzie on partnerem The Miza, więc w tym momencie ma małe szanse na singlowy push. Portale z kursami nie widzą też szans dla wracającego Sheamusa.

Kilka dni temu pisaliśmy, że Harlem Heat mają sporą szansę na występ podczas gali Royal Rumble. Wiele wskazuje na to, że jeżeli faktycznie stoczą walkę, to otrzymają jeszcze jedną szansę podczas największej gali roku. Nie wiadomo jednak, kto mógłby być ich potencjalnym rywalem. Być może oficjele postanowią jeszcze dać im szansę na wygranie pasów drużynowych.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy