Duże zmiany w Destination America, skład pojedynków ćwierćfinałowych World Title Series

Michał Sienkiewicz (Michcio)
Newsów: 720

UWAGA! Newspack zawiera otwarte spoilery wczorajszego odcinka Impact Wrestling!

Odcinek Impact Wrestling z zeszłego tygodnia osiągnął wynik 312 tysięcy widzów. Jest to lepszy wynik od tego z zeszłego tygodnia (280 tysięcy – najniższy wynik od debiutu na Destination America). Dla porównania, Ring of Honor obejrzało 141 tysięcy widzów (w zeszłym tygodniu było to 114 tysięcy).

Jak informowaliśmy wcześniej, Destination America ma trzymać się z dala od wrestlingu. Wrestling Obserever Newsletter podaje, że stacja ma zmienić nazwę i ogólnie się przebranżowić. Nowym kierunkiem odświeżonej stacji miałyby być... programy o tematyce paranormalnej. Wpływ na decyzję miała mieć wyemitowana przed Halloween relacja na żywo z przeprowadzonego egzorcyzmu. Destination America miałoby zacząć od emisji przez pięć wieczorów w tygodniu, natomiast od września przyszłego roku stacja miałaby przejść na emisję codzienną.

Jak wiadomo, w związku z anulowaniem touru TNA w Indiach, nie odbędzie się również planowana gala One Night Only: Mumbai. Zamiast tego, za pośrednictwem aplikacji Flipps, portalu YouTube oraz, być może, standardowych dostawców usług PPV wyemitowana zostanie gala One Night Only: USA vs. The World. Pojedynki składające się na tą galę zostały nagrane w lutym.

Podczas wczorajszego odcinka Impact Wrestling odbyły się pierwsze pojedynki Round of 16. czyli szesnastu zawodników awansujących ze swoich grup. Warto wspomnieć, że wśród pojedynków wczorajszego Impactu zobaczyliśmy też pojedynki awansujących ze swojej grupy Gail Kim i Awesome Kong z panami. Gail zmierzyła się z Tigre Uno, a Awesome Kong stanęła w ringu z Jessie'em Godderzem. Panie swoje pojedynki przegrały. Poniżej znajduje się tweet z konta TNA ukazujący finałową ósemkę World Title Series i pojedynki, jakie zobaczymy z ich udziałem za tydzień:
W dniach 5-9 stycznia 2016 roku w Bethelhem w stanie Pennsylvania odbędą się pierwsze tapingi telewizyjne dla POP TV. Poniżej zapowiedź w formie materiału filmowego:

Kliknij tutaj aby zobaczy� wiadomo�� (Uwaga! mo�e zawiera� spoilery)

Komentarze

Komentarze z forum (1)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

DA i tematyka paranormalna? To TNA im nie wystarczyło? ;)

napisane przez Giero w dniu : 03-12-2015

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Partner

plagiat

Reklamy