Wywiad z La Sombrą dla "miamiherald".

Arkao
Newsów: 1409

Portal "miamiherald.com" przeprowadził wywiad z nową meksykańską gwiazdą WWE czyli Manuelem Alfonso Andrade Ortopezą lepiej znanym jako La Sombra. Przypomnijmy, że zawodnik ten zdobył wiele tytułów mistrzowskich w organizacji CMLL, a także ma za sobą pobyt w New Japan Pro Wrestling i udało mu się wygrać tam nawet IWGP Intercontinental Title. Wywiad przeprowadził Jim Varsallone, który przetłumaczył go także z języka hiszpańskiego na angielski.

Jim Varsallone - Co najbardziej lubisz w tym zawodzie, oraz co chciałbyś wnieść do WWE?

La Sombra - Bardzo podoba mi się wszystko w tej profesji. Dzięki treningom jestem świetnie przygotowany do swoich walk, a w szatni przygotowuje się zawsze do swojego wyjścia na ring. Wrestling to moja pasja i kocham to, a fani WWE będą mogli się spodziewać z mojej strony wysokich lotów. Mimo to będzie to zupełnie inna postać niż ta znana z CMLL.

Jim Varsallone - Jak udało ci się podpisać kontrakt z WWE?

La Sombra - WWE szuka nowych gwiazd na całym świecie i dzięki swojej karierze w CMLL udało mi się zaistnieć w tym biznesie oraz zostać zauważonym przez tą organizacją.

Jim Varsallone - Co twoja rodzina myśli o podpisaniu kontraktu z nowym pracodawcą?

La Sombra - Wszyscy są bardzo podekscytowani oraz szczęśliwi. Każdy wie, że WWE to absolutny szczyt tego biznesu i moja rodzina nie może się doczekać by mnie tam zobaczyć.

Jim Varsallone - Jakie zalety widzisz będąc w "rodzinie wrestlingu"?

La Sombra - Wrestling jest w mojej krwi i stanowi o tym kim jestem. To jest moje życie i nie tylko praca, lecz także pasja. Muszę mimo wszystko nadal pracować nad swoimi umiejętnościami i teraz będzie to możliwe dzięki świetnym trenerom w Performance Center.

Jim Varsallone - Co sądzisz o Performance Center w porównaniu ze swoimi wcześniejszymi miejscami treningu?

La Sombra - Performance Center jest wspaniałym miejscem. Mogę poprawiać swoją posturę na siłowni światowej klasy. Do tego znajduje się tam siedem profesjonalnych ringów oraz pokoje, w których to można ćwiczyć pracę za mikrofonem. Gdy jestem tutaj to skupiam się na swojej pasji i dzięki temu poprawiam swoje samopoczucie oraz staram się osiągnąć sukces zawodowy. Wszystko co jest potrzebne w tym biznesie znajduje się właśnie tutaj, a ja chcę to wykorzystać.

Jim Varsallone - Kto trenował cię w CMLL i czy nie chciałbyś zostać w tej federacji?

La Sombra - Byłem szkolony przez El Satanico oraz Franco Colombo i bardzo dobrze to wspominam. Miałem szczęście, że pracowałem w CMLL i bardzo dobrze wspominam ten okres swojej kariery. Mogę przegapić wiele rzeczy, lecz jestem gotowy na nowe wyzwania i WWE jest kolejnym rozdziałem w mojej karierze.

Jim Varsallone - Znasz jakiś zawodników występujących w NXT i czy korzystałeś z ich porad chcąc dołączyć do WWE?

La Sombra - Znam kilku z nich. Większość porad obracało się wokół pracy w Performance Center i wykorzystaniu tego co ma ono do zaoferowania.

dodane przez Arkao w dniu: 03-12-2015 21:01:37

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Partner

plagiat

Reklamy