Zapowiedź SHINE 31.

Michał Charkiewicz (Carrik)
Newsów: 122

Lexie Fyfe pełniąca funkcję wiceprezesa federacji przedstawiła dzisiaj kartę SHINE 31, podejmując temat zarówno głównego pasa, jak i pasów tag teamowych.

Kwestia pasów tag teamowych zwakowanych z powodu kontuzji Cherry Bomb przez Kimber Bombs zostanie rozstrzygnięta już 11 grudnia.

Zobaczymy wówczas turniej tag teamowy uwzględniający cztery drużyny. W pierwszej walce Brendi Wine i Maria Osaka podejmą Lucha Sisters (Leva Bates & Mia Yim). W drugiej zaś reprezentujące stajnię VALKYRIE Jayme Jameson i Marti Belle zmierzą się z The Buddy System (Solo Darling & Heidi Lovelace). Zwyciężczynie obydwu walk staną naprzeciw siebie tej samej nocy i poznamy tym samym nowe mistrzynie drużynowe.

Lexie Fyfe podkreśliła ponadto, że Kimber Bombs będą miały okazję odbić pasy, które niedawno posiadały, przy pierwszej okazji po powrocie do ringu Cherry Bomb.

W walce o tytuł pretendentki do głównego pasa federacji w starciu czterech rywalek sprawdzą się Amber Gallows, Allysin Kay, Jessica Havok i Taylor Made. Nowo wyłoniona pretendentka zawalczy tej samej nocy o główne złoto z obecną mistrzynią, Santaną Garrett.

Dobranoc! :)

Kliknij tutaj aby zobaczy� wiadomo�� (Uwaga! mo�e zawiera� spoilery)

dodane przez Michał Charkiewicz (Carrik) w dniu: 03-12-2015 22:42:48

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Partner

plagiat

Reklamy