Dean Ambrose już po operacji, Co dalej z Dolphem Zigglerem?

Anna Suchocka (Amy)
Newsów: 381

Operacja Deana Ambrose’a zakończyła się sukcesem. Przypomnijmy, że zawodnik doznał poważnego urazu tricepsa, co zostało ogłoszone po ostatnim Raw. Wieści są pomyślne, zabieg trwał tylko 40 minut, a Ambrose’owi oderwało się „jedynie” około 50% ścięgna mięśnia trójgłowego. Została również usunięta tkanka wokół łokcia. Wczoraj pojawiły się informacje, że jeżeli kontuzja jest poważna, to członek The Shield może pauzować około 6 miesięcy, co oznaczałoby, że nie wystąpi na kolejnej WrestleManii. Samo WWE nie podało, ile może wynosić jego przerwa.

Nie wiadomo, co sytuacja Ambrose’a oznacza dla Setha Rollinsa. Na razie jego partnerem tag teamowym na live eventach będzie Jason Jordan. Sam Rollins jest jednym z faworytów bukmacherów do wygrania Royal Rumble Matchu.

Po kontrowersyjnym segmencie Dolpha Zigglera na SmackDown bardzo dużo mówi się znów o jego odejściu z federacji. Kontrakt zawodnika miał się bowiem kończyć jesienią i uległ jedynie czasowemu przedłużeniu. Okazuje się jednak, że ten segment ma być częścią dużego storyline’u z udziałem Dolpha. Ziggler nie będzie pojawiał się przez kilka tygodni na SmackDown, a potem zaskakująco powróci. W tym czasie nadal będzie jednak pracował na live eventach.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy