Daniel Cormier pojawi się na Royal Rumble? Nakamura vs Regal?

Arkao
Newsów: 1409

Obecny General Manager NXT William Regal zakończył karierę regularnego wrestlera kilka lat temu. Pojawiły się jednak pogłoski, że Brytyjczyk może powrócić między liny, by stoczyć jeszcze jedną, ostatnią walkę w karierze. Przeciwnikiem szefa NXT miałby być jego były podopieczny, Shinsuke Nakamura. Nie wiadomo jednak, kiedy miałoby dojść do tego starcia, bo jak wiadomo, Nakamura ostatnio walczy na SmackDown.

Sports Illustrated poinformował, że UFC Light Heavyweight Champion Daniel Cormier wyraził chęć udziału w zbliżającym się Royal Rumble Matchu. Wszystko zależy więc od WWE, które raczej nie widzi wielkiego zysku w udziale Cormiera w ich gali.

Dave Meltzer poinformował, że Batista po swoim powrocie do WWE spędzi w federacji od sześciu miesięcy do roku. Nie wiadomo, kiedy był World Champion miałby powrócić do organizacji Vince'a McMahona, ale możliwe, że Dave pojawi się już przed WrestleManią 34. Co ciekawe, miałby on występować na pełnym etacie czasowym, w odróżnieniu od m.in. Brocka Lesnara oraz w przeszłości Goldberga.

Shawn Michaels vs Randy Savage:

Kliknij tutaj aby zobaczy� wiadomo�� (Uwaga! mo�e zawiera� spoilery)

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

HoW

UndisputedPolska

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy