Spekulacje dotyczące Royal Rumble Matchu kobiet, Incydent podczas 205 Live

Arkao
Newsów: 1409

Wszystko wskazuje na to, że pierwszy w historii kobiecy Royal Rumble Match odbędzie się w 20-osobowym składzie. Bardzo mało realne, by w walce wzięło udział aż 30 zawodniczek, bowiem tyle nie znajduje się nawet w aktywnym rosterze Raw i SmackDown. Oczywiście możliwe są specjalne debiuty oraz powroty, lecz decyzja o stworzeniu pojedynku na 20 osób została już praktycznie zatwierdzona.

W składzie tej walki znajdują się obecnie Alicia Fox, Asuka, Bayley, Dana Brooke, Mandy Rose, Mickie James, Nia Jax, Paige, Sasha Banks oraz Sonya Deville z rosteru Raw, a także Naomi ze SmackDown. Oczywiście w kolejnych tygodniach poznamy więcej nazwisk z niebieskiego brandu, które wezmą udział w tym starciu.

Mimo wielu plotek, które wczoraj krążyły po internecie, Rockstar Spud nie zadebiutował na SmackDown. Brytyjczyk był obecny w tym tygodniu zarówno na zapleczu Raw, jak i SmackDown, ale postanowiono, że na razie nie dojdzie do jego debiutu. Nie wiadomo więc nadal, czy swoją karierę w WWE rozpocznie od NXT, czy jednak przejdzie natychmiast do głównego rosteru.

Po zakończeniu walki między Brianem Kendrickiem i Jackiem Gallagherem a Kalisto i Gran Metalikiem na 205 Live doszło do bardzo nieprzyjemnego wydarzenia. Kalisto, leżąc za ringiem, został uderzony butelką wody, którą rzucił jeden z fanów. Nie wiadomo, czy WWE wystosowało kroki prawne przeciwko agresorowi.

Kliknij tutaj aby zobaczy� wiadomo�� (Uwaga! mo�e zawiera� spoilery)

Komentarze

Komentarze z forum (3)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Z gościem od butelki raczej nic nie zrobią, bo... nie są w stanie potwierdzić, kto rzucił.

napisane przez aRo w dniu : 20-12-2017

Myślę, że to początek feudu.

Kalisto vs Butelka o pas Cruiserweight na WM 34.

napisane przez CzaQ w dniu : 20-12-2017


Cytat: CzaQ

Myślę, że to początek feudu.

Kalisto vs Butelka o pas Cruiserweight na WM 34.


I znów Kalisto feudowałby z kimś 100x bardziej charyzmatycznym od siebie... i jak tu stać się over? :roll:

napisane przez Kcramsib w dniu : 21-12-2017

Reklama

Partnerzy

HoW

UndisputedPolska

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy