Cena sugeruje powrót? Status Blacka, kolejne walki zapowiedziane na Raw

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 1375

WWE poinformowało o dodaniu dwóch wieloosobowych walk na Raw. The New Day i RKBro zmierzą się z AJ'em Stylesem, Omosem, Jaxsonem Rykerem i Eliasem. Natomiast Asuka, Mandy Rose i Dana Brooke skonfrontują się z Charlotte Flair, Nią Jax oraz Shayna Baszler.

John Cena w ostatnich godzinach był gorącym tematem dyskusji w mediach społecznościowych. On sam na Instagramie zamieścił post sugerujący, że wkrótce wróci do WWE. Na razie oczywiście należy to traktować z przymrużeniem oka, bo Cena lubi często trollować fanów w social mediach.
Ostatni raz widzieliśmy go na WrestleManii 36, gdzie skonfrontował się z Brayem Wyattem. Potem jeszcze wziął udział w materiałach promujących kolejne WrestleManie.Wiele osób zauważyło, że tym razem zabrakło kolejnej winiety z Aleisterem Blackiem na SmackDown. PWInsider podaje, że decyzję o wycięciu materiału podjęto w ostatniej chwili, ze względu na ograniczenia czasowe. Można być jednak spokojnym wobec statusu samego zawodnika - organizacja nie zmieniła planów na jego push. Dla przypomnienia - Black czeka na powrót do ringu od października, a ostatnio zmodyfikowano jego postać.

Pat McAfee przy okazji ostatniego SmackDown pozwolił sobie na... parodię Vince'a McMahona.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy