Nowe walki w karcie WrestleMania Backlash, spoilery z SD

Giero
Newsów: 2023

Newsy zawierają otwarte spoilery z ostatniego epizodu SmackDown!

Jimmy Uso wrócił na wizję. Początkowo wydawało się, że dołączy do koalicji Romana Reignsa, Paula Heymana i Jeya Uso. Z czasem jednak Jimmy wyraźnie zaczął się stawiać i wahać wobec zachowania kuzyna. Nie pasuje mu, jak Reigns traktuje Jeya i miał w pamięci wydarzenia z Hell in a Cell.

Co do samego Reignsa - WWE oficjalnie potwierdziło zestawienie Universal Title Matchu na WrestleMania Backlash. Roman stanie do obrony pasa w starciu przeciwko Cesaro. Szwajcar pokonał Setha Rollinsa w rewanżowe walce za WrestleManię, czym zasłużył na title shota. Warto też zauważyć, iż pojedynek Rollinsa z Cesaro zapowiadał Teddy Long, co oczywiście było nawiązaniem do old-schoolowego motywu show.Na WrestleMania Backlash dojdzie także do konfrontacji o SmackDown Tag Team Championship. Dolph Ziggler i Robert Roode zawalczą z Dominikiem i Reyem Mysterio.

Natomiast za tydzień na SmackDown zobaczymy Women's Tag Team Championship Match. Nia Jax i Shayna Baszler będą broniły mistrzostwa w konfrontacji z Natalyą oraz Taminą.


Top 10:

Link do filmu

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy