Brock Lesnar vs Dean Ambrose na Wrestlemanii? CM Punk nie powróci do WWE

Arkao
Newsów: 1409

Podczas dzisiejszego odcinka Wrestling Observer Radio poinformowano, że prawdopodobnie zrezygnowano z walki między Brockiem Lesnarem a Brayem Wyattem na Wrestlemanii. Właśnie dlatego nie doszło do interwencji The Wyatt Family w main evencie wczorajszego Fast Lane. Bardzo możliwe jest to, że na największej gali roku Brock Lesnar zawalczy z Deanem Ambrose'em.

John Cena w ostatnich dniach rozpoczął spekulacje o ewentualnym powrocie CM Punka do WWE. Podczas Wrestling Observer Radio rozwiano te plotki, bowiem Brooks ma długoletni kontrakt z UFC. Tak więc żeby powrócić do WWE, musiałby poprosić aktualnego pracodawcę o rozwiązanie kontraktu. Gdyby tego było mało, były WWE World Heavyweight Champion przechodzi teraz kontuzję, która wykluczyła go z akcji na wiele miesięcy.

Paul Heyman ogłosił za pośrednictwem Twittera, że Brock Lesnar pojawi się na dzisiejszym Raw. Tak jak już informowałem, prawdopodobnie rozpocznie on nowy program prowadzący do walki na Wrestlemanii.
Dzisiejsze Raw odbędzie się w Detroit (Joe Louis Arena). Poniżej pięć punktów zapowiadających tygodniówkę:

Triple H na celowniku Romana Reignsa
Vincent J. McMahon Legacy of Excellence Award
Co dalej z Brockiem Lesnarem i Deanem Ambrose'em?
Saga z AJ Stylesem nadal trwa
Czy Golden Truth jest kłamstwem?


Matt Hardy został zapytany w wywiadzie dla wrestlinginc.com, czy możliwy jest jego powrót do WWE. Aktualny TNA World Heavyweight Champion powiedział, że aktualnie chce skupić się na występach w TNA, bowiem czuje, że jest bardzo ważną częścią federacji.

Komentarze

Komentarze z forum (4)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

No i to wyjaśnia brak interwencji no i w jakiś sposób przegraną Wyattów. Oczywiście informacja na wieeeeelki plus. Po tym jak pormowali Ambrose na Lesnarze, na pojebanego szaleńca aż się prosiło o tą walkę. Napewno dostarcza więcej emocji niż jobber Wyatt :)

Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)

napisane przez smartfan w dniu : 22-02-2016

Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)


edit: dałem spoiler, na wszelki wypadek

napisane przez Kcramsib w dniu : 22-02-2016

Ambrose vs. Lesnar to ciekawsza opcja niż Lesnar vs. Wyatt Familly. Zestawienie dupy nie urywa, przy obecnej promocji Ambrose'a trudno kupić jego zwycięstwo (w oczach marka to chojrak, ale o klasę słabszy niż Roman i o dwie klasy słabszy niż Lesnar, a smart raczej nie uwierzy, że Vince byłby aż tak głupi rozmieniając na drobne potencjał Bestii poprzez job dla Ambrose'a), ale z drugiej strony przynajmniej można liczyć na w miarę ciekawy feud. Podkreślam "w miarę", bo raczej nie przypuszczam, żeby było tutaj jakieś dupyurywanie. Dostaniemy dokładnie to, czego powinniśmy się spodziewać - z kozakującym Ambrose'm, który będzie podnosił się po ostrym wpierdolu od Bestii i nawet pogra jej mocno na nosie. Oczywiście - finalnie ulegnie. Z jednej strony sztampa, ale z drugiej warto zadać pytanie: jakie są obecnie opcje dla Lesnara? Osobiście, jarałbym się dzisiaj chyba tylko wtedy, gdyby stanąłby naprzeciw niego Danielson. Emocje porównywalne do tego jak z Lesnarem walczył CM Punk. No ale dzisiaj jest to niemożliwe i trzeba grać tym co jest. Ambrose to nie idealny, ale chyba jeden z nielicznych, być może jedyny, rozsądny wybór (o ile wykluczy się jakieś fantasy bookingi w stylu powrotu Stone Colda, wykluczenie z main eventu Romana kosztem Bestii i inne bajki).

napisane przez Ghostwriter w dniu : 23-02-2016

No no, WM się zbliża, a WWE wychodzi na prostą. Feud Ambrose'a z Lesnarem już na RAW został dobrze otworzony i jeżeli tak dalej będą to prowadzić to może wyjść miodzio. Wy mówicie, że Dean nie ma szans, a ją mówię, że ma dosyć duże szansę na zwycięstwo, bo Lesnar za walczył już 3 walki w tym roku łącznie z tą na WrestleManii, a to oznacza, że zostanie mu w tym roku w kontrakcie jeden pojedynek, w którym bardzo chętnie zobaczył był rewanż na SummerSlam bądź Survivor Series i tam Bestia mogłaby już wygrać, bo Deanowi przy dałoby się to zwyciéstwo, a poza tym Vince na pewno widział jak wybuczeli Romka na Fastlane, więc potrzebuje już robić sobie chociaż jedną alternatywę.

napisane przez Yarexon w dniu : 23-02-2016

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy