Kidd zakończy karierę? Bryan w HoF? Appreciation Night, Godfather, RAW, Karta WM

Anna Suchocka (Amy)
Newsów: 381

Uwaga! Poniższa paczka newsów zawiera bardzo duże spoilery z ostatniego odcinka Raw!

Po ogłoszeniu Daniela Bryana o zakończeniu kariery, wiele osób w WWE zastanawia się, czy taki sam los nie czeka Tysona Kidda. Kidd obecnie kontynuuje rehabilitację kontuzjowanego karku i jest ponoć bardzo optymistycznie nastawiony co do swojego powrotu do ringu. Oficjele WWE są jednak na razie w tej sprawie bardzo ostrożni. Nie podjęli dotąd decyzji co do przyszłości Tysona, a lekarze federacji ostrzegają, że być może nie stoczy on już żadnej walki. Ostateczna decyzja nie została jeszcze podjęta, ale na pewno nie należy oczekiwać, że szybko zobaczymy zawodnika na naszych ekranach.

Podczas kolejnego live eventu w Madison Square Garden, 25 marca, odbędzie się „Daniel Bryan Appreciation Night”. Na gali pojawi się oczywiście sam Bryan, a oprócz niego zapowiedziano między innymi walkę Romana Reignsa z Sheamusem, któremu będzie towarzyszył Triple H, oraz 30 minutowy Iron Man Match z udziałem Deana Ambrose’a i Kevina Owensa.

Wczoraj pisaliśmy, że kolejnym członkiem WWE Hall of Fame będzie The Godfather, a teraz pojawiły się informacje, że do HoF wprowadzony zostanie przez JBLa i Rona Simmonsa. Poniżej możecie zobaczyć filmik, jaki WWE przygotowało z okazji uhonorowania Godfathera.

Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)


Coraz głośniej mówi się również o możliwym wprowadzeniu do Hall of Fame Daniela Bryana. Bryan Alvarez wspomniał, że może dojść do tego nawet w tym roku. Bardziej realną opcją wydaje się jednak być rok 2017, w tym roku główną gwiazdą HoF ma być Sting i WWE sądzi, że w tej sytuacji bardziej korzystnie byłoby przyznać Bryanowi to wyróżnienie za rok.

W tym miejscu zaczynają się spoilery z RAW!


Jak można było dowiedzieć się z Facebooka WWE jeszcze przed Raw, Brock Lesnar zaatakował na parkingu Deana Ambrose’a, który został zabrany do szpitala. Poniżej video z zajścia:

Brock Lesnar attacks Dean Ambrose in the parking lot!

WWE has just received fan footage of Brock Lesnar attacking Dean Ambrose in the parking lot of the Joe Louis Arena before WWE Raw!

Posted by WWE on 22 luty 2016


Ambrose przerwał później segment Lesnara i Paula Heymana, wjeżdżając na arenę karetką. Wyzwał Brocka do walki na Wrestlemanii. Wyzwanie zostało zaakceptowane i na największej gali roku zobaczymy No Holds Barred Street Fight między Lesnarem i Ambrose’em.

Przed Raw pojawiły się informacje, że WWE przygotowało na wieczór dużą niespodziankę. Okazał się nią powrót Shane’a McMahona, który przerwał podziękowania swojej siostry Stephanie, uhonorowanej chwilę wcześniej nagrodą Vincent J. McMahon Legacy of Excellence.

Shane stwierdził, że rządy jego siostry i jej męża niszczą WWE i w związku z tym chciałby przejąć władzę nad Raw. Wspomniał również o układzie, jaki przed laty zawarł z ojcem. Vince McMahon odparł, że zgodzi się na dopuszczenie syna do władzy, jeśli Shane stoczy jedną walkę w wyznaczonym przez niego miejscu i czasie i z wybranym rywalem. Przeciwnikiem Shane’a okazał się być sam Undertaker, pojedynek będzie Hell in a Cell Matchem i odbędzie się na WrestleManii.

Poniżej niewyemitowany fragment z udziałem Shane’a z Raw:
Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)


W main evencie RAW Roman Reigns zmierzył się z Sheamusem. Walka została przerwana wyjściem do ringu Triple H’a, który zaatakował Reignsa. Z bójki zwycięsko wyszedł obecny mistrz, a Reigns mocno krwawił. Po gali opublikował na Twitterze następujący wpis:
WWE ogłosiło, że niedługo dojdzie do walki Becky Lynch z Sashą Banks, a zwyciężczyni zmierzy się z Charlotte na WrestleManii. Na razie nie znamy więcej szczegółów dotyczących tego pojedynku, ale najprawdopodobniej zakończy się w jakiś kontrowersyjny sposób, ponieważ wszystkie źródła informują o triple threat matchu z udziałem Charlotte, Lynch i Banks na WM.

Na SmackDown wystąpi Triple H, który odniesie się do ostatnich wydarzeń i wygłosi promo o swojej walce na WrestleManii.

W tej chwili znamy więc już oficjalnie trzy walki, które odbędą się na WrestleManii 32:

WWE World Heavyweight Championship Match
Triple H vs Roman Reigns

Hell in a Cell Match
Shane McMahon vs The Undertaker
Jeśli Shane wygra, obejmie władzę nad Raw

No Holds Barred Street Fight
Dean Ambrose vs Brock Lesnar

A na zakończenie najnowsze selfie od Sashy Banks:
Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)

Komentarze

Komentarze z forum (2)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Dlaczego akurat Tyson? Jeden z moich ulubionych zawodników i najlepszych techników zakończył karierę, a teraz już kolejny się do tego zbiera. Jak tak dalej pójdzie z tymi kontuzjami to Foster będzie tak okrojony, że nie wiem jak Vince sobie poradzi. Oby to był tylko taki news, aby wszyscy sobie przypomnieli o nim.

Bryan w tym roku w HoF to jednak trochę za wcześnie, bo teraz główną postacią tegorocznej klasy jest Sting, a Danielson w zupełności zasłużył na to, żeby być główną postacią Hall od Dane Class od 2017.

napisane przez Yarexon w dniu : 23-02-2016

Ja również jestem zaskoczony powrotem Shane'a (by the way: strasznie go czas posunął w ciągu tych lat spędzonych poza WWE. Shane O'Mac wygląda starzej od swojego ojca :? ) ;) Mimo wszystko w najmniejszym stopniu nie sądziłem że to akurat on będzie przeciwnikiem Takera (i dalej jakoś nie chce mi się w to wierzyć, przychylam się bardziej do wersji że młody McMahon nie zawalczy, ale stanie w narożniku Ceny. Wydaję mi się że finalnie to John zmierzy się z Deadmanem). Mimo wszystko same ogłoszenie walki było moim zdaniem słabe. Taker się nie pojawił, a został wrzucony do walki z Shanem przez zachciankę Vince'a (a zazwyczaj to on sam pojawiał się na galach i wybierał przeciwników z którymi w danym roku miał walczyć). Mimo wszystko będzie to Hell In A Cell Match, więc na pewno dostaniemy jakąś fajną walkę.

O jest i Sasha ;* Ty wiesz Amy jak poprawić człowiekowi humor z rana ;) Akurat jak dla mnie mogłabyś tylko jej fotki wrzucać, reszta Div jest niepotrzebna :) Oprócz Banksówny nic mi więcej nie potrzeba.

napisane przez TakerFanKrk w dniu : 23-02-2016

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy