Bill Goldberg kolejnym gościem Austina, Kiedy pojawi się CM Punk? Cena biletów na WM

Arkao
Newsów: 1346

Wiele ostatnio mówiło się o tym, że CM Punk może być kolejnym gościem w audycji Steve'a Austina pod tytułem Broken Skull Sessions. Nie sprawdziły się jednak te informacje, bo Stone Cold w następnym odcinku będzie gościł Billa Goldberga. Wiele może wskazywać na to, że CM Punk będzie gościł u Austina dopiero, gdy faktycznie powróci do ringu WWE. Nie wiadomo oczywiście, czy w ogóle do tego dojdzie, ale jeśli już, to można się tego spodziewać na Royal Rumble.

Pozostając w temacie CM Punka - w dzisiejszym odcinku Backstage ponownie się on nie pojawi. Specjalnym gościem jest Seth Rollins, który ostatnio przeszedł heel turn. Phil Brooks poinformował, że możliwe, że pojawi się w przyszłym tygodniu. Przypomnijmy, że nie było go też siedem dni temu, gdy w programie gościł Triple H.

W następny piątek do sprzedaży ruszą bilety na zbliżającą się WrestleManię 36. Przypomnijmy, że będzie to największy weekend z WrestleManią w historii. Do głównej gali, sobotniego NXT TakeOver, poniedziałkowego Raw oraz czwartkowego Hall of Fame dojdzie też SmackDown emitowane na żywo w piątek. Gala odbędzie się 5 kwietnia w Tampie na Florydzie. Najtańszy bilet na główną galę można dostać już za mniej niż 70 dolarów. Gdyby chciano jednak zasiąść przy samym ringu, to trzeba wydać około 13 tysięcy dolarów.

Komentarze (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Obecnie najważniejsza walka WM 35 to? Brock Lesnar vs. Seth Rollins
Ronda Rousey vs. Becky Lynch vs. Charlotte Flair
Triple H vs. Batista

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy