John Morrison powraca do WWE! Dio Maddin odchodzi z Raw, Maura Ranallo pojawi się na NXT

Arkao
Newsów: 1409

Oficjalnie potwierdzono plotki krążące od kilku tygodni o tym, że John Morrison powróci do WWE. Były mistrz Interkontynentalny odszedł w 2011 r. i od tego czasu reprezentował barwy takich federacji jak Impact Wrestling, Lucha Underground, AAA czy westside Xtreme wrestling. W WWE miał dużo sukcesów, ale nigdy nie wygrał ani mistrzostwa WWE, ani World Heavyweight. Za swój największy sukces może prawdopodobnie uznawać zdobycie trzy razy mistrzostwa Interkontynetalnego i jeden raz mistrzostwa ECW.

Dio Maddin nie będzie już częścią ekipy komentującej gale Raw. Do czasu wyleczenia kontuzji jego miejsce zajmie Samoa Joe, który zbiera w tej roli dobre recenzje. Maddin za to został wysłany do Performance Center, bo jego marzeniem od czasu dołączenia do federacji w 2016 r. jest kariera wrestlera. Ostatni raz na wizji pokazał się, gdy Brock Lesnar wykonał na nim F5.

Podczas dzisiejszego NXT TV pierwszy raz w telewizji od czasu TakeOver: War Games pojawi się Mauro Ranallo. Komentator ostatnio ponownie był częścią mało ciekawej historii, gdy otwarcie skrytykował go Corey Graves. Federacji bardzo zależy jednak na nim i przekonała go do powrotu. Oprócz tego zobaczymy konfrontację między Adamem Cole'em a Finnem Balorem.

Komentarze

Komentarze z forum (1)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Już się nie mogę doczekać! Miesiąc będzie fajnie, a potem go spierdolą i witaj Mojo Rawley na Main Event.

napisane przez CzaQ w dniu : 04-12-2019

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy