2K21 otrzyma mniejszy budżet, Big Dick Johnson powraca, Konfrontacja na NXT

Arkao
Newsów: 1346

Justin Leeper, pracujący kilka lat temu nad grami SmackDown vs Raw, zamieścił w sieci kilka spekulacji dotyczących kolejnej edycji gry WWE. Głównym problemem jest to, że 2K20 nie sprzedawało się najlepiej i tym samym budżet 2K21 będzie mniejszy. Do tego z ekipy tworzącej do tej pory gry dla WWE odeszła spora część zespołu. Przypomnijmy, że poprzednia edycja zebrała fatalne recenzje i przyszłość kolejnej nie wygląda optymistycznie.

Do federacji powróci były writer oraz osobowość, Chris DeJoseph. Ostatnio był on odpowiedzialny za główny scenariusz w organizacji MLW. W przeszłości zarówno bookował gale WWE, jak i pojawiał się na wizji pod pseudonimem Big Dick Johnson. Nie wiadomo, za co konkretnie będzie on teraz odpowiedzialny, ale dowiemy się tego prawdopodobnie w przeciągu kilku kolejnych tygodni.

Podczas jutrzejszego odcinka NXT dojdzie do pierwszej od czasu War Games konfrontacji między Rheą Ripley a Dakotą Kai. Pojawiały się pogłoski na zapleczu federacji, że dwójka ta może ze sobą przez pewien czas feudować, by zająć czas do następnej gali TakeOver.

Komentarze (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Obecnie najważniejsza walka WM 35 to? Brock Lesnar vs. Seth Rollins
Ronda Rousey vs. Becky Lynch vs. Charlotte Flair
Triple H vs. Batista

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy