Balor Club vs Wyatt Family? Kolejni członkowie Bullet Club w WWE? Jason Jordan na SS

Arkao
Newsów: 1409

Przedstawiony dziś został oficjalny plakat gali SummerSlam 2017. Znajdują się na nim uczestnicy Universal Championship matchu oraz kobiety z Raw i SmackDown, które zawalczą w walkach mistrzowskich. Co ciekawe, na plakacie są także Jinder Mahal, John Cena i Shinsuke Nakamura. Może to sugerować, że na największej gali lata zobaczymy pojedynek trzech rywali o najważniejszy tytuł mistrzowski w federacji.

Wydawało się, że nigdy nie zostanie założona grupa Balor Club, której liderem byłby oczywiście pierwszy w historii Universal Champion. W skład stajni weszliby jeszcze Karl Anderson oraz Luke Gallows. Bardzo prawdopodobne, że doszłoby do rywalizacji z The Wyatt Family (Bray Wyatt, Luke Harper oraz Erick Rowan).

AJ Styles powiedział ostatnio, że chciałby, by w WWE znaleźli się kolejni członkowie japońskiej grupy Bullet Club. Chodzi o ostatnich oryginalnych członków tej stajni, czyli Bad Luck Fale'a oraz Tama Tongę.

W piątek ma dojść do kolejnych masowych zwolnień z WWE. Nie wiadomo jeszcze, kto może zostać zwolniony z największej wrestlingowej federacji świata, ale spekuluje się, że może być to ostatni dzień dla Paige, Primo i Epico oraz Evy Marie.

Wczoraj informowaliśmy, że Dean Ambrose i Seth Rollins mogą wziąć udział w walce o pas Interkontynentalny na gali SummerSlam. Inną opcją dla The Miza jest starcie z Jasonem Jordanem. Syn Kurta Angle'a miałby wygrać swój pierwszy singlowy pas właśnie na najważniejszej gali lata.

Brie Bella vs Stephanie McMahon z SummerSlam 2014:

Kliknij tutaj aby zobaczy� wiadomo�� (Uwaga! mo�e zawiera� spoilery)

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy