Davey Richards i Matt Morgan opuszczają GFW, debiut Jacka Swaggera już niedługo?

Michał Sienkiewicz (Michcio)
Newsów: 720

Podczas dzisiejszej telefonicznej konferencji medialnej GFW z udziałem Dutcha Mantella oraz Bruce'a Pricharda ten pierwszy ujawnił, że w niedalekiej przyszłości możemy spodziewać się debiutu byłego zawodnika WWE, Jacka Swaggera.

Mantell potwierdził także spekulacje dotyczące trwających negocjacji pomiędzy Reyem Mysterio a oficjelami GFW. Nie powiedział jednak, czy cokolwiek zostało już oficjalnie ustalone w tej sprawie.

Davey Richards ogłosił w poniedziałek na Twitterze, że odchodzi z GFW. Jak stwierdził sam wrestler, nie jest to pożegnanie się z federacją z powodu napięć na linii Richards-GFW. W poniższym oświadczeniu opublikowanym jako tweet, Richards wyjaśnia, że chce podążyć ścieżką kariery ratownika medycznego. We wspomnianym zawodzie, były mistrz drużynowy GFW kształcił się przez ostatnie lata. Nie oznacza to całkowitego zakończenia kariery w ringu, gdyż Richards zaznaczył, że okazjonalnie i na określonych warunkach będzie przyjmował oferty federacji niezależnych.
Z federacją pożegnał się także Matt Morgan. Były wrestler zarówno GFW, jak i WWE ujawnił podczas podcastu portalu Wrestling Inc, że powodem odejścia był harmonogram tapingów mocno kolidujący z pracą wykonywaną przez Matta w trakcie tygodnia. Morgan miał zapewnioną możliwość występów w GFW tylko w tych dniach tapingów przypadających na soboty i niedziele. Tak też było w przypadku tapingów marcowych i kwietniowych, lecz dwie ostatnie rundy tapingów (pod koniec maja w Indiach oraz po Slammiversary na początku bieżącego miesiąca) odbywały się w środku tygodnia, co wykluczało obecność Morgana.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy