Adepci Performance Center jako fani na Raw, Bret Hart, konflikt gwiazd, Rusev na YouTube

Christian Jensen (Kcramsib)
Newsów: 220

Koniec z ciszą w programach WWE. Jak donosi portal "Fightful", począwszy od dzisiejszego tapingu Monday Night Raw federacja zapełni część areny wokół ringu rekrutami z Performance Center - ich zadaniem ma być, oczywiście, jak najgłośniejsze dopingowanie walczących. W przeciwieństwie do AEW (stosującego tę metodę od jakiegoś czasu), "widzowie" mają jednak znajdować się poza zasięgiem kamery.

Wielu widzów oglądających odcinek "Dark Side of the Ring" poświęcony tragicznej śmierci Owena Harta zwróciło uwagę na nieobecność w nim Breta Harta, brata zmarłego. Jak się okazuje, twórcy programu zwrócili się do byłego WWF Championa z prośbą o udzielenie wywiadu, nie uzyskali jednak odpowiedzi. Odmowa Breta miała oczywiście związek z zadawnionym konfliktem z wdową po Owenie, Marthą.

Do nieprzyjemnej wymiany zdań doszło niedawno między dwoma byłymi gwiazdami WWE - Mark Henry oraz Lio Rush wymienili "uprzejmości" na Twitterze i w prowadzonych przed siebie podcastach zarzucają sobie wzajemnie rasizm oraz grożą pozwami sądowymi.

Mirosław Barnjaszew, fanom znany lepiej pod aliasem Rusev, założył własny kanał na YouTube. Poszedł tym samym w ślady innych popularnych zawodników jak Xavier Woods czy Asuka. Życzymy... subów?

Link do filmu

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy