Drew Gulak wraca do WWE! Gwiazda NXT na SmackDown? Status MVP oraz Mercedes Martinez

Christian Jensen (Kcramsib)
Newsów: 201

Wyjątkowo krótko trwało rozstanie Drew Gulaka z federacją McMahonów. Jak informowaliśmy w dniu jego odejścia z federacji, obie strony wciąż prowadziły rozmowy dotyczące nowego kontraktu. Dziś "Wrestling Observer Radio" poinformowało, że zawodnik oraz WWE doszli do porozumienia w kwestii nowej, kilkuletniej umowy. Powrotu byłego mistrza dywizji cruiserweight na ekrany telewizorów możemy spodziewać się już podczas piątkowego SmackDown Live.

***


Roster SmackDown wzmocni również w najbliższym czasie Matt Riddle, którego środowe starcie z Timothym Thatcherem będzie najprawdopodobniej ostatnim występem w NXT. "Original Bro", podobnie jak Gulak, był obecny w Performance Center w poniedziałek, podczas tapingów SmackDown Live.

***


Póki co nie należy się spodziewać powrotu na ekrany telewizorów Mercedes Martinez - doświadczona zawodniczka, zakontraktowana przez WWE w styczniu, jest jedną z osób, które zdecydowały się skorzystać z prawa do pozostania w domu z uwagi na obecną "globalną sytuację" epidemiologiczną.

***


W styczniu informowaliśmy, że powrót MVP do federacji McMahonów ma charakter tymczasowy - zawodnik sam potwierdził, iż występuje bez długoterminowego kontraktu, główną przyczyną jego powrotu była zaś chęć pokazania synowi, na czym przez lata polegała jego praca (po czym zakończenie kariery ringowej). Jak nietrudno się domyślić, od tego czasu sytuacja uległa pewnej zmianie: jakiś czas temu MVP podpisał z federacją pełnowymiarową umowę, na mocy której zatrudniony jest obecnie w podwójnej roli: jako talent ekranowy oraz producent.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy